Ela Minus i DJ Python zapowiadają wspólną EP-kę

Fot. Festicket
News
Ela Minus i DJ Python jako jeden team

Duet Ela Minus/DJ Python udostępnił już nowy singiel zapowiadający wydawnictwo, które ukaże się we wrześniu.

Ela Minus i DJ Python jako jeden team

Dwójka artystów, która na co dzień się przyjaźni, ogłosiła wypuszczenie wspólnej EP-ki zatytułowanej w oryginalny sposób – . Płyta ujrzy światło dziennie 16 września nakładem labelu Domino Smugglers Way. Duet podzielił się już nowym singlem z wydawnictwa zatytułowanym Pájaros en Verano, co oznacza w języku polskim „Ptaki w lecie”. Teledysk do utworu znajdziecie poniżej:

Ela Minus/DJ Python – Pájaros en Verano

W informacji prasowej przesłanej do mediów Minus zdradziła, że napisała tę piosenkę, próbując uciec od poczucia izolacji związanej z pandemią COVID-19.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zrobiłam listę rzeczy, za które byłam wdzięczna. Chmury (i czas, by na nie patrzeć), cisza, sen, książki, jedzenie. Chciałam uczcić, że „po wszystkich dniach, które nigdy się nie wydarzyły i nocach, które nie istniały”, jesteśmy tutaj, żyjemy i jesteśmy razem

– tłumaczy artystka.

DJ Python w jednym z wywiadów dodał:

Dosłownie nie rozmawialiśmy o tym, jak mają brzmieć utwory. Wysyłałem Eli Minus instrumentale, a ona odsyłała je z doskonałymi wokalami. To była ta niewypowiedziana komunikacja, proces poznawania siebie i drugiego człowieka bez końca, bycie w ciągłym procesie twórczym. Bardzo podobała mi się taka forma współpracy.

Trzy utwory, dwoje wyjątkowych artystów

♡ to kolejne po debiutanckim albumie Minus, Acts of Rebellion, wydawnictwo w ciągu dwóch lat. Drugi album DJ Pythona, Mas Amable, został wydany z kolei w kwietniu 2020 roku.

Ela Minus/DJ Python – – lista utworów:

01. Kiss U
02. Abril Lluvias Mil
03. Pájaros en Verano

Ela Minus i DJ Python zapowiadają wspólną EP-kę
Okładka płytyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →