DJ Python remiksuje Braids. Posłuchaj tanecznej wersji kawałka „Young Buck”

News
dj python remiksuje rockmanów

Dj Python „poprawił” jeden z utworów kanadyjskiego zespołu rockowego Braids. Posłuchajcie jego wersji "Young Buck".

Dj Python remiksuje rockmanów

Grupa Braids wydała w zeszłym roku swój nowy album Shadow Offering. Dziś Kanadyjczycy podzielili się nowym remiksem singla Young Buck, którego autorem jest DJ Python. Posłuchać go możecie poniżej:

Po otrzymaniu remiksu naszego utworu Young Buck od DJ Pythona, zaczęliśmy tęsknić za parkietem – napisała grupa w oświadczeniu.

Mój remiks oferuje słuchaczom paliwo potrzebne do dalszego działania, niezbędną energię do zachowania nadziei. Kiedy zamykam oczy i tańczę do niego w moim salonie, jestem w klubie, a klub jest ze mną. Na chwilę zostaję przeniesiony z mojej nowej i niewygodnej pandemicznej rzeczywistości do świata otwartego na ludzi i doświadczenia. Mam nadzieję, że ludzie, którzy będą słuchali tego kawałka, poczują to samo – zdradził DJ Python

Braids – twórczy kolektyw

Braids powstało w roku 2007 w Calgary. Po przeprowadzce do Montrealu, zespół wydał swój dobrze przyjęty debiut Native Speakerin (2011). W skład zespołu wchodzą: Raphaelle Standell, Austin Tufts i Taylor Smith Braids. Grupa od samego początku podkreśla, że tworzenie muzyki jest dla niej „zbiorowym twórczym doświadczeniem”.

Braids – Just Let Me

DJ Python – na początku był hałas

DJ Python, znany również jako Brian Piñeyro, swoją karierę rozpoczynał  przed paroma laty jako twórca ekstremalnych dźwięków spod znaku noise. Z czasem jednak zaczął łagodzić brzmienie i skupił się na łączeniu deep house’u z dubem, breakbeatem, reggaetonem i muzyką taneczną. Do dziś objawił swój talent pod kilkoma pseudonimami, z których najsłynniejsze i najważniejsze to: Luis, DJ Wey, Deejay Xanax i właśnie DJ Python.

DJ Python – Pia

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


DJ Python wypuszcza nowy, elektryzujący singiel i zapowiada płytę

16 marca 2020
DJ Python remiksuje Braids. Posłuchaj tanecznej wersji kawałka „Young Buck”

Violet, Poté, DJ Python, DJ Boring i inni nagrywają dla Femme Culture

23 kwietnia 2020
DJ Python remiksuje Braids. Posłuchaj tanecznej wersji kawałka „Young Buck”

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.