Działka TV prosto z Up To Date Festival 2019

News

Jubileuszowa edycja Up To Date Festival własnie się rozpoczęła. Organizatorzy jak zwykle nie zawiedli filmem promocyjnym...

Up To Date Festival 2019

Tegoroczna edycja Up To Date Festival jest dziesiątą w historii działań białostockiej ekipy tworzonej przez lokalnych aktywistów. Każdego roku wkładają oni ogromny wysiłek, by powoływać do życia prawdziwie artystyczną i oddaną dźwiękowym poszukiwaniom przestrzeń. Up To Date Festival to platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Wydarzenie odbywa się co roku w Białymstoku, w samym sercu północno-wschodniej Polski. Każdego roku festiwal odwiedza ok. 8000 fanów, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w różnorodnych przestrzeniach. Wystarczy wymienić Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich.

UP TO DATE FESTIVAL 2019: X EDYCJA

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Up To Date Festival 2019 – jak było pierwszego dnia

W tegorocznym line-upie Up To Date znajdziemy takich artystów jak m.in. Legowelt pres. Gladio live, Helena Hauff, Umwelt live, Mike Parker czy Sverca.

Wczoraj, 5 września odbył się uroczysty koncert otwarcia, podczas którego Anthony Linell i Ali Demirel zaprezentowali swój projekt Winter Ashes, a Robert Henke wprowadził uczestników festiwalu w taki zachwyt, że otrzymał owacje na stojąco po swoim show Lumière III.

Up To Date Festival 2019 – film promocyjny

Wczoraj także Up To Date Festival 2019 zaprezentował swój długo wyczekiwany film promocyjny. Przypomnijmy, że impreza słynie z nieszablonowej promocji festiwalu, a ich filmy zdobywały w przeszłości liczne nagrody. Obejrzyjcie tegoroczny dywanowy cud, który miał miejsce na białostockich ogródkach działkowych.

Up To Date Festival 2019 – bilety

Jeśli jakimś cudem nadal nie jesteś w drodze na festiwal, to jeszcze nic straconego. Bilety na imprezę na Stadionie Miejskim w Białymstoku są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →