Dni otwarte w warszawskim oddziale szkoły Music Laboratory

Eventpromo
Music Laboratory dni otwarte

Warszawski odział szkoły produkcji muzyki Music Laboratory otwiera drzwi przed wszystkimi pasjonatami tworzenia własnych dźwięków. Już w najbliższą sobotę w siedzibie placówki odbędzie się wyjątkowe wydarzenie.

Music Laboratory – pierwsza taka szkoła w Polsce

Music Laboratory to bez dwóch zdań jedna z najciekawszych tego typu placówek edukacyjnych w Polsce. Jest to pierwsza szkoła kształcąca na kierunkach Produkcja Muzyki oraz Mix Mastering z placówkami stacjonarnymi w Poznaniu oraz Warszawie, oferująca praktyczną edukację dla wszystkich osób zajmujących się tworzeniem muzyki. Podczas lat działalności, spod jej skrzydeł wyszło wielu wspaniałych producentów, jak chociażby Antonina .

Antonina – Czar (Official Video)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Music Laboratory – dni otwarte

W sobotę, 31 lipca o godzinie 13:00 Music Laboratory otwiera swoje podwoje przed wszystkimi, którzy już produkują lub chcą zacząć produkować muzykę. Z tej okazji przewidziane zostały wykłady otwarte i praktyczne warsztaty. Nie zabraknie wyjątkowych gości, którzy swoimi prelekcjami uświetnią to wydarzenie. I to nie byle jakich gości!

W programie przewidziano wystąpienie P.T.Adamczyka (Senior Composer w CD Projekt RED), który opowie o komponowaniu muzyki do Cyberpunka 2077. Uczestnicy dowiedzą się również kilka rzeczy na temat roli wytwórni muzycznej w karierze artysty, o czym opowie Wojciech Dymaczewski z Sony Music.

Dla chcących usłyszeć co nieco o bardziej technicznych aspektów produkcji muzyki przewidziane zostały warsztaty, które poprowadzi. Michał Wasilewski – nagrodzony Fryderykiem producent muzyczny, który w swoim portfolio ma współprace z takimi artystami jak Baranovski, Quebonafide, Waglewski, Pezet, Lemon czy Afromenta oraz Bartosz Szczęsny – nominowany do Fryderyka producent muzyczny, współtwórca projektu Rebeka, odpowiedzialny za debiutancki album zespołu The Dumplings, współpracujący także z Kamp!, Anitą Lipnicką i Miuoshem. Prawda, że brzmi to imponująco? Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przybycia od 13:00-17:00 na ul. Wołodyjowskiego 67 w Warszawie. 

PROGRAM DNI OTWARTYCH :

  • 13:15 – 14:00 – „Dlaczego ciągle nie brzmisz jak swoi idole?” -Bartosz Szczęsny (MusicLaboratory)
  • 14:00 – 14:45 – “Od utworu do kontraktu z wytwórnią muzyczną” – Wojciech Dymaczewski (Sony Music)
  • 15:00 – 15:45- „Produkcja muzyki w Cyberpunk 2077” – P.T. Adamczyk (Senior Composer w CD Projekt RED)
  • 16:00 – 16:45 – „Tworzenie utworu korzystając tylko z darmowych narzędzi” – Michał Wasilewski (MusicLaboratory)
  • 15:00 – 17:15 „Praktyczne Warsztaty tworzenia muzyki dla początkujących” – Warsztaty przy stanowi

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →