Dni otwarte w warszawskim oddziale szkoły Music Laboratory

Eventpromo
Music Laboratory dni otwarte

Warszawski odział szkoły produkcji muzyki Music Laboratory otwiera drzwi przed wszystkimi pasjonatami tworzenia własnych dźwięków. Już w najbliższą sobotę w siedzibie placówki odbędzie się wyjątkowe wydarzenie.

Music Laboratory – pierwsza taka szkoła w Polsce

Music Laboratory to bez dwóch zdań jedna z najciekawszych tego typu placówek edukacyjnych w Polsce. Jest to pierwsza szkoła kształcąca na kierunkach Produkcja Muzyki oraz Mix Mastering z placówkami stacjonarnymi w Poznaniu oraz Warszawie, oferująca praktyczną edukację dla wszystkich osób zajmujących się tworzeniem muzyki. Podczas lat działalności, spod jej skrzydeł wyszło wielu wspaniałych producentów, jak chociażby Antonina .

Antonina – Czar (Official Video)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Music Laboratory – dni otwarte

W sobotę, 31 lipca o godzinie 13:00 Music Laboratory otwiera swoje podwoje przed wszystkimi, którzy już produkują lub chcą zacząć produkować muzykę. Z tej okazji przewidziane zostały wykłady otwarte i praktyczne warsztaty. Nie zabraknie wyjątkowych gości, którzy swoimi prelekcjami uświetnią to wydarzenie. I to nie byle jakich gości!

W programie przewidziano wystąpienie P.T.Adamczyka (Senior Composer w CD Projekt RED), który opowie o komponowaniu muzyki do Cyberpunka 2077. Uczestnicy dowiedzą się również kilka rzeczy na temat roli wytwórni muzycznej w karierze artysty, o czym opowie Wojciech Dymaczewski z Sony Music.

Dla chcących usłyszeć co nieco o bardziej technicznych aspektów produkcji muzyki przewidziane zostały warsztaty, które poprowadzi. Michał Wasilewski – nagrodzony Fryderykiem producent muzyczny, który w swoim portfolio ma współprace z takimi artystami jak Baranovski, Quebonafide, Waglewski, Pezet, Lemon czy Afromenta oraz Bartosz Szczęsny – nominowany do Fryderyka producent muzyczny, współtwórca projektu Rebeka, odpowiedzialny za debiutancki album zespołu The Dumplings, współpracujący także z Kamp!, Anitą Lipnicką i Miuoshem. Prawda, że brzmi to imponująco? Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przybycia od 13:00-17:00 na ul. Wołodyjowskiego 67 w Warszawie. 

PROGRAM DNI OTWARTYCH :

  • 13:15 – 14:00 – „Dlaczego ciągle nie brzmisz jak swoi idole?” -Bartosz Szczęsny (MusicLaboratory)
  • 14:00 – 14:45 – “Od utworu do kontraktu z wytwórnią muzyczną” – Wojciech Dymaczewski (Sony Music)
  • 15:00 – 15:45- „Produkcja muzyki w Cyberpunk 2077” – P.T. Adamczyk (Senior Composer w CD Projekt RED)
  • 16:00 – 16:45 – „Tworzenie utworu korzystając tylko z darmowych narzędzi” – Michał Wasilewski (MusicLaboratory)
  • 15:00 – 17:15 „Praktyczne Warsztaty tworzenia muzyki dla początkujących” – Warsztaty przy stanowi

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →