Soul Clap b2b Wolf+Lamb w SQ Klub – BILETY!

Wydarzenie

Na zbliżającej się trzeciej odsłonie cyklu Decadence w poznańskim SQ Klub przez całą noc we wspólnym secie zaprezentują się Wolf+Lamb oraz Soul Clap. Bilety na to niezwykłe wydarzenie możecie zamawiać na Muno.pl!

Wolf+Lamb i Soul Clap w ostatnim czasie narobili całkiem sporego zamieszania na scenie muzyki elektronicznej swoimi niezwykłymi produkcjami i energetycznymi setami. Eli Goldstein i Charles Levine (Soul Clap) poznali Gadiego Mizrahi i Zeva Eisenberga (Wolf+Lamb) we wrześniu 2008 roku, kiedy wyjechali z ojczystego Bostonu, by wystąpić w podziemnym klubie Wolf + Lamb – Marcy Hotel w Brooklynie.

Na początku marca ukazała się najnowsza kompilacja wytwórni Studio !K7 z serii 'DJ Kicks’, za nagranie której odpowiedzialne były wspomniane dwa amerykańskie duety (przeczytaj recenzję). Jak mówi sam Gadi Mizrahi – „Mamy bardzo silne poczucie wspólnoty w Marcy Hotelu i w labelu. Jest w tym sporo swobody, często ściągamy naszych artystów w jedno miejsce, gramy ze słuchu, klimat jest wyluzowany, ale i głęboki. Pomyśleliśmy, że może uda się wykorzystać to w miksie, pozostawić to w rodzinie, między ludźmi, którzy wydają na labelu.”

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wolf+Lamb i Soul Clap wystąpią w poznańskim klubie SQ w ramach promocji kompilacji DJ Kicks. To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć te dwa niezwykłe duety w secie back2back, który rozpocznie się już o 22:00 i twać będzie przez całą noc. Tego po prostu nie można przegapić!

Na zaostrzenie apetytu zapraszamy Was do przesłuchania kilku setów w wykonaniu piątkowych gości imprezy Decadence.

Źródło: materiały promo


Soul Clap – Essential Mix – 05-03-2011 by R_co


Live @ Sunday School For Degenerates by Soul ClapPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →