Kultowe Circus Inferno powraca do Starej Rzeźni – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Cyrk z piekła rodem znów zawita do murów poznańskiej Starej Rzeźni!

W ramach kultowego już cyklu Circus Inferno w poznańskiej Starej Rzeźni, w którym ucho i oko cieszy produkcja muzyczna i wizualna na najwyższym światowym poziomie, występowały już takie znakomitości jak Francesca Lombardo, Steve Bug, Mind Against, Barem, Tale Of Us (z którymi impreza została imprezą roku w plebiscycie MUNOLUDY 2015) czy Michael Meyer. Tym razem głębię cyrkowej czerni odkryje po mistrzowsku Tiefschwarz.
Styl duetu nie traci mocy od 14 lat. Tiefschwarz odniósł sukces już dzięki debiutanckiemu singlowi „Music”, a później albumowi „Ral 9005”. Szybko odkryty przez londyński label Classic Recordings, stał się rozpoznawany na całym świecie. Ali i Basti remiksowali Depeche Mode, Madonnę, Roxy Music, Booka Shade, Phonique, Plastikmana, dOP i wielu innych. Duet Tiefschwarz to obecnie jeden z najbardziej znanych i poważanych rezydentów berlińskiego klubu Watergate.
Circus Inferno z udziałem Tiefschwarz, Simona Mattsona i kolektywu Karawana odbędzie się 17 września w Starej Rzeźni w Poznaniu. Motywem przewodnim imprezy będą „Motyle Nocy„, które „porwą do tańca wszystkich zebranych, a głęboka czerń ich skrzydeł zaiskrzy się gwałtownie, by spłonąć w blasku poranka”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Źródło: materiały prasowePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →