Cherry Club obchodzi swoje dziesiąte urodziny

Fot. Iwańczuk
Eventpromo
Cherry Club

Już 17 września będziecie mogli się bawić przy muzyce house z okazji dziesiątych urodzin Cherry Club. Zagrają m.in. neeVald, Bartes, Matthew Clarck, Jacob A, Banan On Sax.

Cherry Club świętuje swoje 10 urodziny

Cherry Club powstał w 2011 roku. Posiada dwa parkiety taneczne, VIP Room, cztery bary. Przestrzeń jest utrzymana w eleganckim stylu, a selekcja muzyczna opiera się na elektronice. Już 17 września lokal świętować będzie swoje 10 urodziny. Z tej okazji, żeby wszystkich pomieścić, impreza przeniesie się na Stadion Wrocław do Sali Biznes. Tej nocy wystąpią m.in. neeVald, Bartes, Matthew Clarck, Jacob A, Banan On Sax.

Cherry Club

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zagrają znawcy sceny house

DJ neeVald to prawdziwy znawca sceny. Od kiedy pamięta pała miłością do house’u. W 2004 przeprowadził się do Poznania i to wydarzenie znacząco zmieniło bieg jego didżejskiej historii. Grał na Sunrise Festival. Tworzył audycje w eterze wielkopolskim – Klub Fm, Weekender, House Session oraz wiele innych. Obecnie pracuje jako DJ radiowy w RMF MAXXX. W swoich setach łączy zarówno klasyczne brzmienie house, jak i mocniejsze tech dźwięki.

Jacob A x neeVald — Hauas

Bartes to DJ, który może pochwalić się graniem w klubach na Ibizie (Space, Pacha, Bora Bora, Km5 oraz Bubbles). Posiada również doświadczenie jako prezenter radiowy. W Polsce grał m.in. na Global Gathering czy Sunrise Festival. Wydał swój własny track My Soul w wytwórni Enormous Tunes.

Bartes feat. Demi LaVoyce — My Soul

Matthew Clarck to tak naprawdę Maciej Borowicz. Muzycznie działa od 2006 i jest związany z wielkopolską sceną klubową. Specjalizuje się w housie z naciskiem na brzmienie deep. Zrealizował takie projekty, jak The Backroom!, Środing, Deep Nonsens Night czy Black and House.

Matthew Clarck x Sunrise Festival 2021

Banan On Sax (Daniel Polkowski) to bardzo doświadczony saksofonista, który występuje w klubach. Początki jego aktywności na scenie klubowej sięgają 1999 roku. Zagrał wtedy w klubie Piekarnia pierwszą imprezę w duchu muzyki house. W chwili obecnej udziela się w projektach o różnej stylistyce, od muzyki jazzowej, fusion, funk do live actów z muzyką elektroniczną.

Celebracja 10 urodzin Cherry Club odbędzie się 17 września, a wszystkich chętnych zachęcamy do dołączenia na wydarzenie na Facebooku!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →