Selekcja: Matthew Clarck

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu house'owe numery od Matthew Clarcka.

Czego wlaśnie sluchasz?

Siedzę właśnie nad ofertą dla klienta a w tle leci najnowsza audycja Defected In the House. Lubię być na bieżąco z tym co jest grane na świecie. Nie zawsze mam czas, aby odsłuchać promówki lub przebrać tysiące kawałków, by znaleźć te dwa konkretne. Słucham setów, podcastów i staram się tam wyłapywać ciekawsze kawałki. Często przesłuchuję co nowego w moich ulubionych labelach np. Defected, DFTD, Hot Creations, Relief, etc…
Aktualnie bardzo jaram się:
Absolutnie ostatnio jestem zakochany w produkcjach Dario D’attis, doskonale odnalazł balans pomiędzy deep house’m a starym dobrym house’owym groovem. Wszystkie jego produkcje są totalnymi kocurami!
Często wracam też do mojego ulubionego zespołu Flight Facilities i albumu Down to Earth, który na zawsze będzie kojarzyć mi się z kultowymi ŚRODingami! Gdyby nie Bracia Kubaczewscy, którzy zaprosili mnie wtedy do współpracy to, nie byłoby mnie w SQ, wiec z sentymentem wracam do całej płyty.
To co aktualnie siedzi mi w duszy, można posłuchać na moim Soundcloudzie, gdzie regularnie dodaję muzykę:
No i hit ostatniego miesiąca:

Gdzie grasz w weekend?

W najbliższy weekend gram w Tequilarni na Starym Rynku w Poznaniu od godziny 19.00 do północy. Bardzo się cieszę na ten booking, bo gram 5h bez przerwy. To, że nie budujemy tam parkietu nie świadczy o tym, że nigdy tam nie tańczą, zdarzyło się kilka dzikich imprez 🙂 Mimo wszystko Tequilarnia jest to miejsce, w którym można zagrać kawałki, które nie pasują do klubów a już tym bardziej w tzw. peak time’ie! Uwielbiam tam wracać i jestem optymistycznie nastawiony do nadchodzącego piątku. Po piątkowej rozgrzewce nadszedł czas na sobotni wieczór! Skoro sobota i Poznań to SQ! Jedyny słuszny algorytm. Prowadzę tutaj swój autorski cykl SELECTED by Matthew Carck. Mam tutaj możliwość zapraszania gości, którzy moim zdaniem sprawdzą się idealnie w murach klubu SQ. Tym razem postawiłem na naszych lokalesów – doskonałego dja i producenta Marcina Czubalę oraz Daniela Czarneckiego, połowę duetu Popkids Vibes oraz filar portalu muno.pl. Pamiętam czasy gdy jaraliśmy się Marcinem Czubalą i pod wpływem tego Daniel zrobił mashup Don’t Need Sun to Shine z popularnym wtedy Hey Hey Dennisa Ferrera. To były fajne czasy i miło to wspominam.

Utwory, które zawsze masz ze sobą na imprezie?

Wiesz, cieszę się, że dołączam do grona „wyselekcjonowanych” DJów przez MUNO.pl. Jestem DJ-em od dawna związanym z muzyką house, dlatego podam tutaj kilka klasyków, które zawsze mam ze sobą, bo nigdy nie wiadomo w którą stronę zmierzać będzie impreza, a dobrze jest mieć ze sobą kilka kół ratunkowych 🙂
Ok, nie podam ich, bo będzie wiadomo, że gdy polecą to aktualnie ratuję imprezę 😀 Ale poniżej te, które zazwyczaj mam ze sobą i sprawdzają się wszędzie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →