Leftwing : Kody wystąpią w ten weekend we Wrocławiu

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Leftwing : Kody

Trudno uwierzyć, że Leftwing : Kody wystartowali dopiero w 2012 roku. Mają na swoim koncie koncerty na największych festiwalach w Londynie, Dubaju, Liverpoolu, Amsterdamie czy Ibizie. Dwa razy znaleźli się w top 10 listy przebojów Beatport. W sobotę wystąpią we wrocławskim Cherry Club. Szykujcie się na porządną dawkę house'u!

Leftwing : Kody – duma Wielkiej Brytanii

Leftwing: Kody stali się jednym z najlepszych „produktów eksportowych” w Wielkiej Brytanii, a DJ Mag nominował ich nawet do nagrody „Best Breakthrough DJ” w ramach Best of British Awards. Zostali wymienieniu w top 30 najlepiej zarabiających artystów Beatport w 2018 roku. Wydawali w Desolat, Relief, Moon Harbour, Sola, Toolroom, Solid Grooves, Truesoul, Sony i Lost.

Leftwing : Kody – If You Wanna (Extended Mix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pracujemy razem około 10 lat. Spotkaliśmy się w Londynie, grając regularnie na tych samych imprezach. W tamtym czasie oboje tworzyliśmy utwory indywidualnie i je nawzajem graliśmy. Postanowiliśmy więc wejść razem do studia, a reszta to już historia.

Zaczęliśmy projekt Leftwing : Kody około 6 lat temu i od tego czasu nie oglądamy się wstecz. Naprawdę dogadujemy się ze sobą, co jest tak ważne, ponieważ spędzamy razem tak dużo czasu. Zaczęło się jako relacja zawodowa, ale teraz jesteśmy bardziej jak bracia.

Ich utwory doskonale sprawdzają się zarówno w zaciszu domowym, jak i na imprezach klubowych. W swojej pracy twórczej nigdy nie szli na skróty, spędzili bowiem mnóstwo czasu, poznając tajniki programów do produkcji. Są to znawcy muzyki zarówno oldschoolowej, jak i tej najnowszej. Nieustannie poszukują inspiracji, nie zamykając się na żadną epokę.

Leftwing : Kody w Cherry Club – bilety

We wrześniu pisaliśmy, że Cherry Club świętowało swoje 10. urodziny. Powstało w 2011 roku i posiada dwa parkiety taneczne, VIP Room, cztery bary. Przestrzeń jest utrzymana w eleganckim stylu, a selekcja muzyczna opiera się na elektronice. Jako support wystąpią Loui i Stahou. Koniecznie wpadnijcie!

Bilety na to wydarzenie można kupić na stronie Biletomat.pl. Rezerwacje stolików z kolei możliwe są pod tym linkiem.

Leftwing: Kody – Collide

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →