CARBON Silesia Festival 2023 prezentuje pierwszych artystów

via facebook.com/boysnoize
Eventpromo
Carbon

Już 23 i 24 czerwca 2023 roku po raz trzeci do Zabrza zawitają największe gwiazdy współczesnej muzyki elektronicznej, które przejmą niezwykle urokliwe miejsce, jakim jest Sztolnia Królowa Luiza. Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów i artystki CARBON Silesia Festival. Sprawdźcie!

Kopalnia elektroniki

CARBON Silesia Festival to festiwal, który na kulturalnej mapie Polski szybko stał się najjaśniej święcącym punktem na południu Polski. To połączenie muzyki elektronicznej najwyższej próby, a także unikatowej i wyjątkowej lokalizacji Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu, zachwycająca swoim industrialnym klimatem. Sztolnię Królowa Luiza w Zabrzu założono w 1791 roku. W jej podziemiach drzemie duch maszyn, utopców, heks i skarbników. Ceglane mury sztolni nakarmiły się ludzkim potem, krwią i łzami. Ta potęga została przekuta przez sztab osób tworzących festiwal w energię muzyki elektronicznej.

Carbon Festival
via facebook

CARBON Silesia Festival to połączenie muzyki, ulokowanej na 3 różnych dedykowanych scenach oraz przemyślana i zapierająca dech w piersiach scenografii w oparciu o unikatową przestrzeń kopalni. Na miejscu znajdziemy bogatą ofertę gastronomiczną, która zachwyci najbardziej wymagające podniebienia. Do tego klimatyczne strefy chill oraz wielu innych dodatkowych atrakcji i niespodzianek, które urozmaicają czas spędzony podczas festiwalu w Zabrzu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Carbon Silesia Festival po raz pierwszy! – relacja

Organizatorzy jak zwykle stanęli na wysokości sprowadzając absolutną czołówkę artystów tworzących muzykę elektroniczną. Legendy sceny, wyjątkowe live-acty oraz wschodzące gwiazdy – ich wszystkich usłyszymy na tegorocznej edycji. Właśnie rozwiązał sie worek z pierwszymi ogłoszeniami – jesteśmy przekonani, że szykuje nam się historycznie dobry line-up. W tym roku usłyszymy takich artystów jak Boys Noize, Lindstrøm, HVOB, Erol Alkan, DRS, Last Robots, Pysh, Joana, Penera, KAMP!, RYSY, Guiltee, SARAPATA oraz A_GIM & Jurek Przeździecki. Kolejne nazwiska już niebawem!

CARBON Silesia Festival 2022 | Aftermovie

CARBON Silesia Festival 2023 – łapcie bilety

Karnety na tegoroczną edycję festiwalu otrzymacie za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Sold out early birds był kwestią czasu – obecnie w sprzedaży jest druga pula biletów w cenie 199zł. Kwota ta utrzyma się do wyprzedania puli bądź najpóźniej do 30 kwietnia. Po tym terminie pojawi się trzecie okienko biletowe, na która trzeba będzie przygotować 249zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →