Brasswood Fest 2023 – nadchodzi czwarta edycja festiwalu oddechu i muzyki

via facebook.com/BrassWoodFest
Eventpromo News
Brasswood Fest

L.U.C. odsłonił już wszystkie karty skrywające nazwiska tych, których zobaczymy na tegorocznej edycji Brasswood Fest. Przypomnijmy - impreza odbędzie się 29 lipca w Operze Leśnej. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Brasswood Fest – celebracja muzyki w otoczeniu magicznej otuliny leśnej

Brasswood Fest już na stałe wpisał się w wakacyjny, obowiązkowy kalendarz wydarzeń muzycznych. To jedyna impreza w Polsce, gdzie muzyka brassowa i elektroniczna nie tylko doskonale ze sobą brzmią, ale i świetnie się uzupełniają. Butikowy rozmiar festiwalu pozwala utrzymać klimat imprezy nastrojowej i komfortowej o chilloutowej nucie. Wyjątkowość imprezy dopełnia bliskość sopockiej plaży, klimatyczne aranżacje świetlne i leśne otoczenie.

BrassWood
via facebook.com/BrassWoodFest

Osobliwego charakteru imprezy dopełnia fakt, że jest to jeden z niewielu festiwali, na których można posłuchać muzyki w jej autentycznym brzmieniu. To także seria kameralnych koncertów znanych artystów w niezwykłym akustycznym anturażu. Brasswood to szczególne połączenie muzyki z naturą, która wybrzmiewa często w tym miejscu w unikatowych, premierowych duetach. Dodatkowych uroków dodaje bliskość sopockiej plaży, klimatyczne aranżacje świetlne, foodtrucki i magiczne leśne otoczenie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

L.U.C. x IGO x Sarsa & Rebel Babel Ensemble – Brasswood

W tym roku akustyczne koncerty Brasswood odbędą się już nie tylko w Sopocie, ale także w Gdyni i Gdańsku. Impreza będzie miała 3 moduły. Kolejne 2 zostaną ogłoszone wkrótce. Ideą festiwalu jest m.in. budowanie mostów kulturowych. Festiwal spotka 3 niezwykłe miasta Polski, które połączone są magiczną leśną otuliną. To w niej pośród drzew, rzek i pagórków odbywać się będą kameralne koncerty łączące tradycję z futuryzmem.

Mela Koteluk – Fastrygi 

Kogo usłyszymy na tegorocznej edycji Brasswood Fest? To jak zwykle niesłychanie umiejętnie dobrani artyści wpisujący się w koncept i filozofię całego wydarzenia. Sopocki Brasswood Fest podzielono na moduły, które łączą się wspólną kompozycją. Impreza zaczynie się spektakularnym uderzeniem w postaci przemierzającej sopockimi ulicami Rebel Babel Brasswood Parade. Kilkudziesięciu muzyków z różnych orkiestr z instrumentami dętymi rozpocznie swój muzyczny marsz na placu Przyjaciół Sopotu, kończąc pod Operą Leśną.

via facebook.com/BrassWoodFest

To także jedna z niewielu okazji, by wziąć instrument i zagrać wspólnie z Rebel Babel Ensemble. Pod wieczór rozpoczną się koncerty, na których usłyszymy m.in.: Shata QS, Wojtka Mazolewskiego z projektem Yugen II oraz Melę Koteluk Akustycznie. Nie zabraknie też energetycznego koncertu galowego pod batutą autora Brasswood Fest – Łukasza L.U.C. Rostkowskiego z orkiestrami Rebel Babel Ensemble i kolejnymi gośćmi.

Poznajcie pełny skład Brasswood Fest 2023!

=

Brasswood Fest 2023 – gdzie dostaniemy bilety?

Bilety na tegoroczną edycję Brasswood Fest otrzymamy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży są wejściówki w cenie 144zł dla dorosłych bądź 72zł dla dzieci w wieku 5-15 lat.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →