Bjork pierwszą gwiazdą Heineken Open’er Festival 2012!

Wydarzenie

Poznaliśmy nazwisko pierwszej gwiazdy, która wystąpi w przyszłym roku na Heineken Open'er Festival! Jest nią znana na całym świecie wokalistka - Bjork! Sprzedaż biletów na festiwal rusza 1 grudnia!

Należy do tego niezwykłego i wąskiego grona artystów, którzy mogą pozwolić sobie na wszystko, zawsze dając z siebie wszystko. Jej charyzma i kreatywność powodują, że idąc pod prąd zawsze wyznacza nowe kierunki. Wielokrotnie dała temu wyraz decydując się na współpracę z najbardziej nowatorskimi lub egzotycznymi projektami muzycznymi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dokładnie miesiąc temu ukazało się nowe wydawnictwo Björk „Biophilia” to prawdziwy multimedialny projekt, na który składają się utwory, remixy, aplikacje, instrumenty muzyczne, teledyski, wystawa, a nawet warsztaty muzyczne przygotowane przez Björk w kilku miastach świata. Wszystko po to, by po raz kolejny być krok do przodu przed całą sceną alternatywno-popową. Jedną z najważniejszych części całego projektu są wyjątkowe koncerty z niezwykłą oprawą i wieloosobowym chórem.

„Rozpoczynamy nową dekadę Open’era. Rozpoczynamy tak jak sobie wymarzyliśmy – występem artystki wybitnej, wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju. Artystki, która otwiera i przekracza, poszukuje i inspiruje. Artystki charyzmatycznej i odważnej.  Artystki, której występy na światowych festiwalach w roku 2012 mamy przyjemność i zaszczyt ogłosić jako pierwsi Artystki, rewolucjonistki – Björk headlinerem Open’er 2012!”mówi Mikołaj Ziółkowski, Alter Art.

Wraz z pierwszym headlinerem organizatorzy festiwalu ujawniają także daty przyszłorocznego festiwalu. Heineken Open’er 2012 odbędzie się na lotnisku Gdynia Kosakowo 4, 5, 6, 7 lipca.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 1 grudnia 2011:

Karnety 4 dniowe (4-7 lipca) – 370 złotych; Karnety 4 dniowe z polem namiotowym – 410 złotych; Bilety dwudniowe (6-7 lipca)- 290 złotych; Bilety dwudniowe z polem namiotowym – 330 złotych; Bilety jednodniowe – 165 złotych.

Źródło: materiały organizatora

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →