Berliński weekend w Transformatorze

Eventpromo
tranformator weekend

Szykuje się dwudniowe święto muzyki ze stolicy Niemiec. Tresor Resident Night i Berlin Wrocław Ekspres już 20 i 21 grudnia we Wrocławiu.

Nie samym techno Berlin stoi

Berlin to miejsce na klubowej mapie Europy, które nieodzownie kojarzy się z często za szeroko pojmowanym techno. Celem grudniowego weekendu we wrocławskim Transformatorze jest przybliżenie słuchaczowi pełniejszego dźwiękowego obrazu tego miasta. Włodarze klubu pragną osiągnąć ten efekt poprzez ekspozycję przekroju gatunków muzyki elektronicznej, które możemy usłyszeć za zachodnią granicą. Z tej okazji czekają nas dwa zupełnie odmienne wydarzenia, które pomogą odbiorcom przełamać krzywdzący stereotyp „miasta dwóch klubów”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tresor Resident Night

W perspektywie dwóch dni imprezowania wydawać by się mogło, że piątkowa noc będzie czymś w rodzaju before party względem sobotniego szaleństwa. Nic z tych rzeczy. Na parkietach Transformatora panować będą mocne, bezkompromisowe, industrialne brzmienia. Esencja berlińskiego techno w wykonaniu profesjonalistów najwyższej klasy.

Podczas Tresor Resident Night zagrają: Magda El Bayoumi, HGR aka Hintergrundrauschen, Mario Berger (Official), Mischa. Ekipę wyjadaczy z Tresora wesprą dwie dobrze znane klubowiczom postaci: Aksamit oraz Spectribe.

Berlin Wrocław Ekspres: Ryan Davis / Deep Oriental

Sobotnia noc to skok do zimnej wody po nocy spędzonej w piątkowej saunie z logiem Tresora. Przewidywane zmiany klimatyczne wyniosą od 10 do 15 bmp. Będzie zdecydowanie wolniej, basowo, ale bez zatracania dynamiki. Impreza odbędzie się w nowej formule – po raz pierwszy połączone zostaną dwa cykle.

Headlinerem Wrocław Berlin Ekspres będzie deep house’owy magik – Ryan Davis. Postać, która słynie ze swoich wydawnictw dla Anjunadeep czy Watergate. Obok niego usłyszymy Senthie, Mistica i TOJKa. Druga scena to podróż wśród plemiennych dźwięków, w którą zabiorą nas prawdziwi wirtuozi orientalnych rytmów. Na scenie Deep Oriental zagrają: Kapoor, maryo, DiaTonon i Edwin. To będzie długi weekend, pełen muzycznych niespodzianek!

Berliński weekend 20-21 grudnia w Transformatorze – bilety

Tresor Resident Night i Berlin Wrocław Ekspres: Ryan Davis / Deep Oriental odbędą się 20 i 21 grudnia we wrocławskim Transformatorze. Organizatorzy przewidzieli możliwość zakupu biletów łączonych na obydwie imprezy w promocyjnej cenie.

Bilety dostępne już dziś na Biletomat.pl:

Tresor Resident Night

Berlin Wrocław Ekspres: Ryan Davis / Deep OrientalPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →