Arca, Disclosure i Baauer wśród nominowanych do Grammy 2021

News
Arca wydaje nowy singiel

Poznaliśmy właśnie nominowanych do "muzycznych Oscarów". Sprawdźcie listę elektronicznych twórców, którzy mają szansę zdobyć prestiżową nagrodę.

Grammy 2021 – kto zgarnie statuetki?

Nagroda Grammy przyznawana jest przez Amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji już od 1959 roku. Kolejna gala rozdania nagród odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Niestety w związku z pandemią koronawirusa, jak dotąd nie ujawniono lokalizacji imprezy. Organizatorzy nie podjęli również decyzji, jak dokładnie będzie wyglądało wydarzenie. Ciągle więc czekamy na wszystkie szczegóły dotyczące imprezy.

grammy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grammy 2021 – nominowani

Znamy już natomiast wszystkich nominowanych artystów do zdobycia  Grammy 2021. W kategoriach, które nas najbardziej interesują „najlepszy taneczny/elektroniczny album taneczny” oraz „najlepszy utwór taneczny” o statuetkę powalczą następujący artyści:

Najlepszy taneczny/elektroniczny album taneczny

Arca – Kick I
Baauer – Planet’s Mad
Disclosure – Energy
Kaytranada – Bubba
Madeon – Good Faith

Najlepszy utwór taneczny

Diplo & SIDEPIECE – On My Mind
Disclosure Featuring Aminé & Slowthai – My High
Flume Featuring Toro y Moi – The Difference
Jayda G – Both of Us
Kaytranada Featuring Kali Uchis – 10%

Przed rokiem w obu tych kategoriach zwyciężył legendarny duetu The Chemical Brothers. Listę wszystkich kategorii i nominowanych w nich artystów możecie zobaczyć pod tym linkiem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →