Agoria opuszcza własną wytwórnię InFine!

Wydarzenie

Agoria ogłosił dziś, iż opuszcza wytwórnię InFine Music, którą sam założył! Artysta chce skupić się na nowych projektach i kolaboracjach.

Agoria za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku poinformował, iż opuszcza wytwórnię InFine Music, którą sam powołał do życia w 2006 roku. Powodem tej zaskakującej decyzji jest nadmiar obowiązków, z którymi zmaga się na co dzień.
Artysta aktualnie współpracuje z kilkoma gwiazdami muzyki pop, jednak nie chce zdradzić ich nazwisk do czasu ukończenia projektów. Równolegle realizuje soundtrack filmowy oraz autorskie produkcje. Weekendy natomiast spędza w podróżach, występując w klubach na całym świecie. Prowadzenie własnej wytwórni wymaga poświęcenia jej sporo czasu, którego Sebastien obecnie nie ma. Chce w pełni skupić się na pracy nad nowymi projektami.
Wytwórnia InFine Music narodziła się w 2006 roku. W ciągu prawie 6-ciu lat działalności zyskała uznanie, wydając utwory artystów jak Agoria, Apparat, Clara Moto, Douglas Greed czy Jozif. Rok 2012 również obfitować będzie w ciekawe wydawnictwa, m.in. albumy Rone oraz Dantona Eeproma.


Latest tracks by InFiné MusicPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →