Nocna Masa Imprezowa z Digweedem i Agorią – RELACJA

Reklama

W sobotę John Digweed i Agoria zagrali na Nocnej Masie Imprezowej - wyjątkowej imprezie ulicznej w Warszawie. Byliście tam? Zobaczcie fotorelację!

Artykuł sponsorowany
W sobotę, 12 września przez Warszawę przeszła pierwsza w Polsce Nocna Masa Imprezowa. Niemal tysiąc imprezowiczów ruszyło z pl. Zbawiciela, przez centrum, na drugą stronę Wisły. Szli przez miasto napędzani dźwiękami setów granych przez światowej sławy DJ’ów. A wszystko to w formule silent disco – czyli przez słuchawki. Sponsorem wydarzenia była marka Desperados Nocturno.

ZOBACZ: NOCNA MASA IMPREZOWA W WARSZAWIE – FOTORELACJA

Imprezowy tłum tanecznym krokiem szedł ulicami Warszawy w rytm muzyki granej przez Johna Digweeda i Agorię. DJ’e grali na żywo, na mobilnej platformie, która jechała na czele Masy, a ich muzyka transmitowana była przez fale radiowe. Każdy z uczestników Masy wyposażony był w odbiornik i słuchawki, dzięki temu uliczny koncert mógł podążać przez miasto, nie zakłócając spokoju innym. Przed północą imprezowicze dotarli na afterparty do Plażowej, gdzie obok Digweeda i Agorii, zagrali też Bshosa i Juniore.
Nocna Masa Imprezowa pokazała, że nocą miasto żyje dzięki energii młodych ludzi. To oni zasilają je swoim imprezowym zapałem. Razem z Desperadosem Nocturno imprezowicze rozkręcili miasto nocą!
Źródło: materiały organizatora


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →