Agoria gwiazdą Muno.pl Bday w Krakowie – BILETY!

Wydarzenie

Wielkimi krokami zbliża się kolejny przystanek naszego urodzinowego tournee. W piątek w krakowskiej Fabryce gwiazdą Muno.pl Bday będzie Agoria!

Po niezwykle udanych imprezach w Warszawie z udziałem Noze oraz w Poznaniu z Dixonem w roli głównej, przyszedł czas na krakowską odsłonę urodzin Muno.pl. Tym razem wraz z kolektywem Kultural Kollektiv zaprosiliśmy Agorię, który już w najbliższy piątek zagra w klubie Fabryka!

Pochodzący z Francji Sebastien Devaud to już legenda na elektronicznej scenie muzycznej. Na swoim koncie artysta ma dziesiątki znakomitych singli, cztery albumy, w tym rewelacyjny tegoroczny „Impermanence” dla założonej przez siebie wytwórni Infiné oraz niezwykle głósne kompilacje – „Balance 016” oraz „Fabric 57”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na imprezie oprócz gwiazdy wieczoru wystąpią również Juniore, Bshosa oraz Fonix. Na Scenie Muno.pl przygrywać będzie dla Was silna poznańska ekipa z okazji naszych 7. urodzin. Tradycyjnie już nie zabraknie Fabrycznego Open Decks Contest, gdzie będzie można usłyszeć młodych i obiecujących dj’ów.

Warto również wspomnieć, że nasze urodziny będą ostatnią imprezą w Fabryce. Pożegnajmy więc klub z hukiem!


Agoria – 2011-03-07 – Live DJ set at Laura Leishman Project on LeMouv’ by Electro-Mix-Memory

Agoria @ La Dune,Montpellier 20-03-2010 by nightclubber.roPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →