U Know Me wydaje soundtrack do serialu AXN

Zapowiedzi

"Liczę, że utorujemy tą płytą drogę do kolejnych ciekawych projektów, które połączą świat muzyczny i filmowy" - mówi szef warszawskiej wytwórni U Know Me Records, która wyda ścieżkę dźwiękową do serialu "Ultraviolet".

Telewizja AXN, tworząc swoją produkcję lokalną, zdecydowała się na połączenie komercyjnego świata telewizji ze światem polskiej muzyki elektronicznej. Podkreśla ona pokazaną w Ultraviolecie siłę nowych technologii. Poza kompozycjami Wojtka Urbańskiego, na płycie znajdą się również utwory FFRANCIS, Das Moon, Duit feat. Pasts i We draw a, a także piosenka „Ultraviolet”, wykonana przez Justynę Święs.
– To dla nas projekt niepowtarzalny, bo mamy okazję udowodnić, że w polskiej muzyce niezależnej można znaleźć wiele skarbów i po cichu liczę, że utorujemy tą płytą drogę do kolejnych ciekawych projektów, które połączą świat muzyczny i filmowy – mówi Marcin 'groh’ Grośkiewicz z U Know Me Records, wydawca płyty.
Album ukaże się 12 stycznia 2018 r. Płyta kompaktowa będzie dostępna w największych sklepach muzycznych, a wersja digital pojawi się na najważniejszych platformach streamingowych.
Ultraviolet OST by Wojtek Urbański [U Know Me]
Data wydania: 12.01.2018
Tracklista:
01. Eliasz
02. Panna z wiaduktu
03. FFRANCIS – Would You Like Me To Continue?
04. Limbo
05. Das Moon – I Like It
06. Urbanski feat. Justyna Święs – Ultraviolet
07. Alicja
08. Duit feat. Pasts – With U
09. Spowiedź
10. Obca ziemia
11. We Draw A – Private Ghost (Niemoc Remix)
12. Time Puzzle
13. Ultraviolet (instrumental)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →