W grze Minecraft odbędzie się wirtualny festiwal

Festiwale News
Electric Blockaloo

Chyba wszyscy jesteśmy już odrobinę zmęczeni streamami. Z tej okazji organizatorzy Electric Blockaloo przygotowali coś specjalnego - festiwal, który odbędzie się w grze.

Electric Blockaloo – festiwal w pełni wirtualny

W przyszłym miesiącu odbędzie się festiwal o niezwykle oryginalnej formie. Wszyscy przywykliśmy już seryjnego oglądania streamów z domów artystów. A co byście powiedzieli na koncerty w wirtualnym świecie? Na ten pomysł wpadli organizatorzy Electric Blockaloom, który odbędzie się w Minecrafcie. Gra, porównywana wielokrotnie do „wirtualnych klocków lego”, stwarza ku temu doskonałe warunki.

Sama forma nie jest może najbardziej innowacyjna, bowiem w ostatnich miesiącach kilka spośród ważniejszych wydarzeń muzycznych odbyło się np. w Fortnite.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Travis Scott and Fortnite Present: Astronomical (Full Event Video)

Organizatorzy zapowiadają, że dla wszystkich, którzy nie są zapoznani z interfejsem gry dostępny będzie krótki obóz szkoleniowy, który pozwoli w pełni cieszyć się przeżyciem. Co więcej, każdy zakupiony bilet na wydarzenie przyczyni się realizacji szczytnych celów. Procent z każdej sprzedanej wejściówki powędruje bowiem na kont organizacji Bye Bye Plastic, która zajmuje się zwalczaniem plastiku jednokrotnego użytku na eventach muzycznych.

Electric Blockaloo – line-up

Oprócz nietuzinkowej formy Electric Blockaloom może pochwalić się naprawdę niezłym line-upem. Zapowiedziano 40 różnych „scen”, na których wystąpi ponad 300 artystów. A wśród nich takie nazwiska jak Diplo, La Fleur, TOKiMONSTA, Nicole Moudaber, Uniiqu3. A to nie koniec atrakcji, ponieważ podczas wydarzenia będziemy mogli oglądać i słuchać miejsc pod kuratelą takich labeli jak Dirtybird czy Anjunabeats

Electric Blockaloo odbędzie się w dniach 25-28 czerwca. Brzmi to naprawdę interesująco, aż sam jestem ciekawy w jaki sposób zostaną rozwiązanie niektóre czysto techniczne aspekty przedsięwzięcia.

liune upPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →