Tunes Of Negation z nowym albumem

News
Nowy krążęk od Tunes Of Negation już w listopadzie

Zespół Tunes Of Negation zapowiedział nowe wydawnictwo. Krążek zatytułowany Like The Stars Forever And Ever ujrzy światło dzienne 25 listopada.

Nowy krążek od Tunes Of Negation już w listopadzie

Przed nagraniem nowego albumu Tunes Of Negation, skład zespołu powiększył się o nowego członka – wokalistę Heathera Leighta. To właśnie z nim w składzie zostało nagrane wydawnictwo o tytule Like The Stars Forever And Ever. Płyta trafi do sprzedaży 25 listopada, dzięki wytwórni Cosmo Rhythmatic Shapednoise. Album zapowiada singiel Your Message Is Peace, który możecie odsłuchać poniżej.

Tunes Of Negation – Your Message Is Peace

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tunes Of Negation – projekt dowodzony przez Shackletona

Wcześniej w tym roku Tunes Of Negation wydał EP-kę Primal Forms z jazzowym klarnecistą o ksywie Zimpel. Minialbum został wydany również w wytwórni Cosmo Rhythmatic.

Za projektem Tunes Of Negation kryje się sam Shackleton. Towarzyszą mu pianista Takumi Motokawa i perkusista Raphael Meinhart. Wcześniej gościnnie na wokalach występował Heather Leigh, który teraz dołączył do zespołu na stałe.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →