Trasa koncertowa GUS GUS w Polsce

News

GUS GUS w składzie Biggi Veira, Earth, President Bongo i Daniel Agust zagrają w Poznaniu, Warszawie, Katowicach i Sopocie w ramach europejskiej trasy promującej ich najnowszy album FOREVER.

GUS GUS PLAY POLAND 2007

05.06 Warszawa – CDQ
start: 20:00
 
06.06 Katowice – MEGAKLUB
start: 20:00
 
08.06 Sopot – SFINKS KLUB
start: 22:00
 
09.06 Poznań – SQ KLUB
start: 20:00

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

koncert islandzkiej legendy muzyki elektronicznej w ramach europejskiej trasy promującej ich najnowszy album FOREVER

GUS GUS live!
w składzie: Biggi Veira, Earth, President Bongo
special guest: Daniel Agust

Pomysł na tytuł piątego albumu GusGus, „Forever”, wydanego na przełomie stycznia i lutego 2007, narodził się w Moskwie. Ludzie stojąc w kolejce, czekając na wejście do klubu, zaczęli skandować „GusGus FOREVER!!” Wtedy członkowie zespołu po raz pierwszy poczuli się jak Bogowie.

GusGus to obecnie: Biggi Veira, Earth oraz President Bongo. GusGus ponownie rozpalił ogień na scenie kawałkiem Daniela Agusta „Moss”. Pall Oskar, diva numer jeden w zespole, użyczył swego wspaniałego głosu w „Need In Me”, podobnie jak Aaron-Carl w „Hold You”. Omar Gudjonsson przyłożył swoją rękę do „You’ll never Change” i zainspirował pozostałych członków kolektywu do pracy nad „Forever”. Także „Professor” Ottar Proppe wtrącił swoje trzy grosze na albumie. Reszta jest historią… No…Może poza remixowaniem, bo ono jest zarówno historią jak i przyszłością. GusGus brali na warsztat tacy artyści jak Moonbootica, Diringer, Mark Bell, Thor, DMS, Patrick Chardronnet, Tim Deluxe, Jack Schidt czy Greg Churchill.
„Forever” zostało nagrane dla Pineapple Empire i wydane przez Pineapple Records. Było dystrybuowane w Wielkiej Brytanii, Japonii i Południowej Ameryce. Album został rozprzestrzeniony na świecie przy pomocy wszechmocnego dystrybutora Groove Attack.
GusGus został założony w 1995. Zaczął jako artystyczny kolektyw grupy 12 osób i przez lata jego skład stopniał do 3. Czyli, Święta Trójca przynosi wam „Forever”.

Bilety: do 05.06 45 zł, od 06.06 55 zł
punkty sprzedaży: CIM – ul. Ratajczaka 44, Mayer – ul. Szkolna 17, e24 Stary Browar – ul. Półwiejska 42, sprzedaż ogólnopolska: punkty sieci Ticketonline – www.ticketonline.pl, sprzedaż internetowa: www.sqklub.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →