Te gadżety pomagają w życiu nocnym

fot. David Jackson, unsplash,com
Lifestyle Materiał partnerski
nocne życie

Jakie gadżety przydadzą się podczas wojaży po mieście? We współpracy z Samsung przygotowaliśmy kilka rzeczy, dzięki którym bez zmartwień możesz oddać się nocnemu szaleństwu.

Pewnie nie raz Tobie lub Twoim znajomym zdarzyło się wrócić z imprezy bez telefonu czy portfela albo nie mogliście się z kimś skontaktować przez rozładowaną baterię. Inna sprawa to zdjęcia. Chętnie dokumentujemy wieczorne wyjścia, niestety często okazuje się, że jakość zdjęć czy filmów pozostawia wiele do życzenia. Na wszelkie te bolączki mamy rozwiązania. Oto kilka przydatnych gadżetów, które ułatwią Ci nocne życie.

Sprawdź także: Noc pełna możliwości. Samsung prezentuje serię S22

Gadżety ułatwiające nocne życie

#1 Nerka

Na początek coś, co prawdopodobnie każdy ma w swojej szafie i jest niezawodne, gdy wychodzimy na miasto. Wybierając się na imprezę potrzebujesz mieć ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy – portfel, klucze, telefon. Wszystko to zmieści się w nerce. Jako, że nosi się ją z przodu, wszystko mamy cały czas pod ręką i zmniejszamy ryzyko kradzieży. Jeśli dotąd pakowaliście wszystko po kieszeniach lub torebkach, czas to zmienić.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

gadżety ułatwiające życie nocne - Nerka
nerka miltu.pl

#2 Powerbank

Telefon potrafi rozładować się w najmniej spodziewanym momencie, na przykład wtedy, kiedy potrzebujesz zamówić transport do domu lub próbujesz złapać się ze znajomymi. Możesz oczywiście poprosić o pomoc ale zawsze warto mieć ze sobą naładowany powerbank, dzięki któremu ostatni 1% baterii nie będzie Ci straszny. Dostępnych jest mnóstwo opcji – nawet takie, które ładowane są za pomocą energii słonecznej. Niezależnie jaki wybierzesz, z pewnością zmieści się on do nerki.

gadżety ułatwiające życie nocne - Powerbank
fot. Reka Sarudi, unsplash.com

#3 Automatyczne etui na karty i dokumenty

Posiadanie wszystkich kart uporządkowanych w jednym miejscu ułatwi Ci odnalezienie tej, której akurat potrzebujesz i zminimalizuje ryzyko, że gdzieś je zgubisz. Automatyczne etui na karty ułatwia dostęp do kart i dokumentów, dodatkowo mechanizm uniemożliwia kartom swobodne wypadnięcie. Dzięki technologii RFID Twoje dane osobowe oraz środki pieniężne są zabezpieczone przed kradzieżą lub nieautoryzowanym skanowaniem.

Portfel RFID YOGA - Automatyczne etui na karty i dokumenty - gadżet
Portfel RFID YOGA, pularys.com

#4 Etui na telefon do zawieszenia na szyi lub z uchwytem na palec

Gdy wychodzisz w nocy na miasto, telefon powinieneś mieć zawsze pod ręką. Idealnym rozwiązaniem jest etui ze sznurkiem, które można zawiesić sobie na szyi. A żeby zminimalizować ryzyko upadku telefonu i zbicia szybki, na przykład podczas robienia zdjęć, przydatny będzie uchwyt na palec, który możemy przykleić do telefonu.

etui na telefon do zawieszenia na szyi - gadżet
fot. etuistudio.pl

#5 Samsung Galaxy S22 Ultra z udoskonalonym trybem fotografii nocnej

Jeśli chcecie mieć idealne zdjęcia nocne, najlepiej sprawdzi się do tego najnowszy smartfon Samsung Galaxy S22 Ultra. Dzięki najbardziej zaawansowanemu aparatowi Galaxy, możecie robić zdjęcia nocą bez uszczerbku dla ich jakości. Smartfon wyposażony jest w udoskonalony tryb fotografii nocnej. Teraz w nocy zdziałacie więcej za sprawą matrycy o dużych pikselach, która wychwytuje więcej światła przy minimalnych szumach i zapewnia oświetlenie jak na planie filmowym. Zaawansowana sztuczna inteligencja rozjaśnia ciemne zdjęcia zarówno w aparacie szerokokątnym 108 MP, jak i w aparacie Selfie 40 MP, a rozwiązanie Super Night Solution inteligentnie rozświetla scenę.

Profesjonalny aparat Samsung Galaxy S22 Ultra sprawdzi się również przy nagrywaniu filmików. Koryguje drgania przy 58% szerszym kącie i zapewnia szybkie próbkowanie ruchu, aby szybko i precyzyjnie wykrywać drżenia. Dzięki temu aparatowi możecie liczyć na idealne zdjęcia i filmy z imprezy, bo przecież wiemy, że #noctomoment.

Samsung Galaxy S22 Ultra z rysikiem
Samsung Galaxy S22 Ultra


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →