Strefa Jelenia – Jäg leci nad Wisłą? Znamy plany na wrzesień!

Eventpromo
strefa jelenia
Artykuł zawiera treści dla osób dorosłych.
Czy masz powyżej 18 lat?

Strefa Jelenia to nowa warszawska miejscówka, która z początkiem sierpnia wystartowała nad Wisłą. W żadnym innym lokalu rozkoszowanie się wolnym wieczorem i popijanie Jägermeistra nie będzie tak satysfakcjonujące.

Strefa Jelenia – nowa letnia miejscówka nad Wisłą

Strefa Jelenia to letnia miejscówka nad Wisłą, która powstała z inicjatywy Jägermeistra – stojącego chociażby za projektem Łowcy Roku – Niezależne Nagrody Klubowe. To nic innego, jak przeniesienie festiwalowego klimatu prosto do stolicy. To, co najbardziej lubicie na muzycznych eventach teraz jest w zasięgu waszych rąk. Strefa Jelenia jeden do jeden oddaje ulatniającą się wakacyjną aurę. Letnie napięcie, sprzężenie relaksu na plaży z ulubioną muzyką, schłodzone drinki – poczujecie się tam dokładnie tak, jak na wyjeździe. Chillowanie z ziomkami, posiadówki do późnej nocy, plotki i sączenie napojów wyskokowych  – oto idea Strefy Jelenia. Miejsca całego dla Was, stworzonego z myślą o utrwaleniu festiwalowych wspomnień i zachowaniu ich do następnego sezonu.

Strefa Jelenia

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Strefa Jelenia – muzyka i Wy

Co takiego dzieje się nad Wisłą? W Strefie Jelenia muzyka nie cichnie do późnych godzin nocnych, parkiety są zawsze pełne, a na scenie goszczą znani i lubiani artyści. Szeroki przekrój gatunkowy – od elektroniki po rap – zapewnia miejscówce ogromną popularność. Strefa Jelenia trzyma wysoki poziom, dobrze znany z obstawianych przez Jägermeistra festiwali. Przestrzeń do tańca ale nie tylko. Lista aktywności zdecydowanie nie zamyka się tam na bujaniu się na parkiecie. 

Strefa Jelenia

Strefa Jelenia – coś więcej niż imprezownia

Jeśli szukacie czegoś niebanalnego, a weekendy spędzone na wylegiwaniu się na leżaku w towarzystwie najlepszych ziomków lub na kiwaniu się w rytmie muzyki już Wam się przejadły, to Strefa Jelenia ma na to rozwiązanie. Wybór warsztatów rozwijających kreatywność, plecenie wianków, czy customizacja ubrań – oto propozycje od warszawskiej miejscówki. Ponadto, wszystkich fanów ekstremalnych wrażeń Strefa Jelenia zaprasza na skatepark, gdzie można spróbować swych sił na desce, rowerze bmx, czy hulajnodze. Do tego street art i warsztaty taneczne – koniecznie wpadajcie zobaczyć, Jäg bawi się nad Wisłą.

Strefa Jelenia

Strefa Jelenia – znamy program na wrzesień!

Strefa Jelenia dokręca śrubę i pomimo oficjalnego zakończenia wakacji nie zwalnia tempa i zarzuca nas kolejnymi koncertowymi propozycjami. Wcześniej Jägermaister udanie współpracował z takimi artystami jak Kizzo, Białas czy Kacperczyk. Kto we wrześniu rozgrzeje publiczność w Strefie Jelenia? Mamy dla was odpowiedź!

04.09 – PlanBe
05.09 – Małpa
11.09 – Włodi i 1988
13.09 – Avi x Louis Villain
18.09 – Paluch
19.09 – Sitek
25.09 – Sobel
26.09 – OKI

Koniecznie wpadnij do Strefy Jelenia, by spędzić niezapomniany, muzyczny weekend!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →