Wytwórnia Warp świętuje 25-lecie w Polsce!

News

Właśnie ogłoszono program i datę 12. edycji festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Zapowiada się wyjątkowa uczta nie tylko dla miłośników klasycznych brzmień ale także dla fanów elektroniki spod szyldu wytwórni WARP!

12. edycja festiwalu Sacrum Profanum odbędzie się w Krakowie w dniach 14 – 20 września. To wydarznie słynie z umiejętnego łączenia światów klasyki, alternatywy i współczesnej elektroniki.

Zeszłoroczne nowe otwarcie formuły festiwalu było ledwie przedsmakiem rewolucji, którą przynosi 12. edycja Sacrum Profanum. Jeszcze pewniej i odważniej światy muzyki klasycznej i alternatywnej zostaną połączone w jeden buzujący kreatywnością i żywotnością tygiel. Zapomnijcie o konwenansach, liczy się spontaniczność! – mówi Filip Berkowicz, dyrektor artystyczny festiwalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z nurtu elektroniki zaprezentuje się m.in. wytwórnia WARP!, która świętować będzie podczas festiwalu 25-lecie swojego istnienia. Dwudziestolecie Warp świętowano w Paryżu, Sheffield, Nowym Jorku, Londynie, Tokio i Berlinie. W tym roku publiczność krakowska będzie mogła czuć się wyjątkowo – Warp 25th Anniversary jest wydarzeniem ekskluzywnym i jednorazowym!

Wystąpią m.in.: Squarepusher, LFO, Plaid, Autechre, Battles, Hudson Mohawke, Rustie, Darkstar, patten and Bibio.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź pełen line-up i ceny biletów:

14-20.09.2014 Sacrum Profanum Festival 2014 @ KrakówPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →