Unknown Timeline powraca z EP pełną hipnotycznego techno

News

Spojrzenie w głąb ciemniej i hipnotycznej mieszanki Techno oraz muzyka, która zapewnia bezpieczny powrót do domu po całonocnym tańcu... Sprawdź drugie wydawnictwo od Unknown Timeline!

Po „Observations Longways The Time” z 2017 roku – kompilacji, która zgromadziła kilku obiecujących współczesnych artystów i producentów z Polski – Unknown Timeline powraca z EP, której czarne wnętrze kryje prace warszawskiego debiutanta Raroh’a i pochodzącego z Poznania – Głós’a, oddając w ręce słuchacza po trzy oryginalne prace obu producentów.
Strona A płyty jest poświęcona Raroh’owi, i jego spojrzeniu w głąb ciemnej i hipnotycznej mieszanki Techno, która w środkowoeuropejskim kraju, zyskała na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Wszystkie trzy Jego prace, dedykowane są klubowym parkietom zarówno w Polsce, jaki i poza jej granicami i zabiorą Ciebie i Twoje ciało w podróż po gęstej i hipnotycznej techno symbiozie. 

Z drugiej strony płyty, Głós kontynuuje swoje ostatnie eksperymenty na temat tego, jak daleko ustalone brzmienie Techno może zostać zmienione w coś, co brzmi jak rezonans nocnego klubu. Dzięki elementom 8-bitowych melodii i filtrowanych dźwięków fortepianu, jego muzyka zapewnia bezpieczny powrót do domu po całonocnym tańcu w klubowej przestrzeni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Raroh, Głós – The Perfect Moment In Time​-​Space Continuum [UTR​.​002]

Data wydania: 07.12.2018
Tracklista:
1. Raroh – Encounters At The End Of The World
2. Raroh – 1013
3. Raroh – Oresteia
4. Głós – Ultima (Serif)
5. Głós – Ultima (Sans)
6. Głós – Reflector


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →