Racłacamp – zabaw się na festiwalu różnorodności

Eventpromo
Racłacamp 2021 bilety

Racłacamp to wydarzenie, które skupia wokół siebie fanów różnego rodzaju muzyki i tych zajawionych artystycznie. Festiwal jest absolutnie dla wszystkich, a jego klimat uderza do głowy. Jeśli zawitasz tam na jedną edycję - zostaniesz na kolejne.

Racłacamp już po raz czwarty

Organizatorzy nie pierwszy raz stają w szranki z tworzeniem wydarzenia, które ma połączyć w jedno kilka zupełnie przeciwnych wypoczynkowych profili. Z jednej strony impreza jest nastawiona na muzykę, z drugiej – na odpoczynek. Doświadczycie tam alternatywnych brzmień oraz starannej selekcji elektroniki, załapiecie się też na sporo dźwiękowych nowości. Racłacamp pozwoli Wam przede wszystkim na odkrywanie i doświadczanie. Zupełnie nowych rzeczy, a także i siebie.

Pandemiczne okoliczności ciężko było pokonać, ale już jest pewne, że impreza odbędzie się tak, jak było to w planach. 23-25 lipca wszyscy pamiętajcie, aby zawitać do Lasu Ciotki Ulki w Skarżysko-Kamiennej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: Racłacamp 2021 – coś dla ciała i coś dla duszy

Racłacamp 2021 bilety

fot. materiały prasowe

Racłacamp i muzyczny miszmasz

Dwie sceny plus dodatkowy hip-hop park, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, będzie królował rap – oto plan eventu w Lesie Ciotki Ulki. Będzie na pewno miło i swojsko, tymczasem pasjonatów elektroniki postaram się skusić line-upem przygotowanym w ramach Bajzel Stage. To właśnie tam podczas Racłacamp 2021 zabrzmi techno i gatunki podobne, a przed publicznością wystąpią:  HEROD1987, Szymon Jaworski, Biscute, Darya, Hattif,  Easy Audio, Mariusz Mundzik, Doctor X, Zaremba oraz Shari Vari.

Racłacamp 2021 bilety

fot. materiały prasowe

To jednak nie jedyne atrakcje, jakimi wabi nas festiwal w Skarżysko-Kamiennej. Organizatorzy zachęcają do skorzystania ze strefy warsztatowej, wzięcia udziału w zajęciach yogi oraz występach teatralnych. Ponadto odbędą się też pokazy tańca i wystawy w galerii sztuki. Na każdego chętnego czeka kącik freestyle, szisza oraz różnego rodzaju alkogierki. Nie wspominając już o tym, że podczas Racłacamp 2021 czeka Was Wielki Turniej we Flanki!

Przypominamy – festiwal odbędzie się w dniach 22-25 lipca w Lesie Ciotki Ulki w Skarżysko-Kamiennej. Bilety są dostępne na stronie wydarzenia.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →