Peter Fern z najnowszym wydawnictwem

News
Peter Fern

Jeden z najlepszych polskich producentów oscylujących wokół brzmień hard techno - Peter Fern - wydał kolejną Epkę.

Nakładem Techburst Records wydana została kolejna porcja muzyki od naszego rodaka, liczącego się gracza na hard scenie – Petera Ferna. Utwory Ain’t over oraz Rave in the Desert będą z pewnością łakomym kąskiem dla wielbicieli mocniejszego uderzenia.

Po raz kolejny dostaliśmy jakościową mieszankę tego, co najlepsze w hard techno – mroczną, surową atmosferę podsyconą rozpędzonym groovem. W krótkim czasie Epka zyskała sporą popularność – utwór Ain’t over plasuje się obecnie na 12. miejscu w kategorii 'hard techno’ na Beatporcie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Peter Fern – Ain’t Over

Peter Fern – ikona sceny hard techno w Polsce

Peter Fern to dj z wieloletnim stażem, producent oraz realizator dźwięku. Jego przygoda ze sceną techno sięga jeszcze czasów legendarnego klubu Lokomotywa w Szczecinie. Występował na ikonicznych festiwalach z muzyką techno – od Love Parade i Mayday, przez Soundtropolis, na Global Gathering kończąc.

Peter Fern z najnowszą EPką

Autorskie utwory oraz remiksy sygnowane Peter Fern grane są w wielu zakątkach świata i supportowane przez najlepszych dj-ów z gatunku. Jego płyta Underground Resistance nakładem wytwórni Techburst zmiażdżyła listę Top 100 sprzedaży HardTechno Beatport plasując się na 1. miejscu.

Fern jest współwłaścicielem, a zarazem przedstawicielem jednej z wiodących wytwórni techno w Polsce – Dual Force Records.

Peter Fern ze swoją Selekcją dla Muno.pl

Niedawno zaprosiliśmy tego artystę, aby zaprezentował nam szerzej swoje muzyczne fascynacje. Polecamy sprawdzić przygotowaną przez niego selekcję dla Muno.pl!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →