Perc wystąpi w Polsce! Sprawdź gdzie?

Eventpromo

Szef kultowej wytwórni Perc Trax już wkrótce odwiedzi dwa polskie miasta

Ali Wells aka Perc zasłynął jako twórca bezkompromisowych brzmień, łączących w sobie wszystko co najlepsze w nowoczesnym techno z licznymi odwołaniami do przeszłości gatunku. Artysta czerpie inspiracje m.in. z klasyków brytyjskiego industrialu. Stoi na czele wytwórni Perc Trax, ale wydaje też na CLR, Stroboscopic Artefacts i Electric Deluxe. Artysta w Polsce gościł już kilkukrotnie, zawsze przyjmowany z entuzjazmem fanów techno. Z pewnością nie inaczej będzie i tym razem.

Fani ciężkiego grania w naszym kraju będą mieli go okazję usłyszeć już 12 kwietnia na 3. urodzinach kolektywu Technokracja w poznańskim Projekt LAB, oraz miesiąc później w sopockim Sfinksie. Bilety na obie te imprezy są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

Biletomat.pl
20 PLN

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.