Perc wystąpi w Polsce! Sprawdź gdzie?

Eventpromo

Szef kultowej wytwórni Perc Trax już wkrótce odwiedzi dwa polskie miasta

Ali Wells aka Perc zasłynął jako twórca bezkompromisowych brzmień, łączących w sobie wszystko co najlepsze w nowoczesnym techno z licznymi odwołaniami do przeszłości gatunku. Artysta czerpie inspiracje m.in. z klasyków brytyjskiego industrialu. Stoi na czele wytwórni Perc Trax, ale wydaje też na CLR, Stroboscopic Artefacts i Electric Deluxe. Artysta w Polsce gościł już kilkukrotnie, zawsze przyjmowany z entuzjazmem fanów techno. Z pewnością nie inaczej będzie i tym razem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fani ciężkiego grania w naszym kraju będą mieli go okazję usłyszeć już 12 kwietnia na 3. urodzinach kolektywu Technokracja w poznańskim Projekt LAB, oraz miesiąc później w sopockim Sfinksie. Bilety na obie te imprezy są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
20 PLN

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →