Brytyjska kolaboracja, której potrzebowaliśmy. Slam i Perc w jedynej takiej EP-ce

News
Perc, Slam

Są takie kolaboracje, o które nikt nie prosił, natomiast których każdy potrzebował. Dziw bierze, dlaczego dwie brytyjskie ikony muzyki techno, zdecydowały się połączyć siły dopiero teraz. Slam i Perc znani są na każdej szerokości geograficznej, jednak głównie pod solowymi aliasami. Po kilkunastoletniej znajomości i obecności na scenie trójka artystów zdecydowała się wejść we wspólny projekt i stworzyć drugą EP-kę w ramach serii Louder Than Chaos. Jest czego słuchać!

Brytyjska scena po brzegi wypełniona jest wybitnymi artystami muzyki techno i aż chciałoby się podjąć próbę ich wyliczenia, stworzenia własnego TOP 10. Z uwagi na dość dużą szansę pominięcia tych „niewymienionych”, pomysł na chwilę obecną odkładamy na bok. Gdybyśmy jednak zmienili zdanie, jednymi z pierwszych, byliby duet Slam i Alistair Wells, czyli Perc. Dwie wizje, dwa style i jeden cel: wspólne wydawnictwo w ramach drugiej części Louder Than Chaos, serii pięciu wydawnictw, które od 24 września ukazują się na poczet Soma Records.

Premiere: Slam & Perc – Carbon Black

Slam zapraszają Perca do współpracy

Głównym punktem projektu jest fizyczna obecność w studio, a nie praca na odległość. Tęsknota za klubowym zgiełkiem i festiwalami dają swój upust w Volume 2, kontynuacji bezkompromisowego motywu Louder Than Chaos. Szkocki duet i Perc idealnie się uzupełniają, uwalniając dzikie i bezlitosne kawałki, spuściznę pandemii, samoizolacji, poczucie samotności i oszołomienia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Vol 2 nachodzi!!! Mamy przyjemność ogłosić Louder Than Chaos Vol. 2 i  kolaborację z Percem!  W naszych setach nigdy nie brakuje przynajmniej jednej produkcji Perca, więc jesteśmy bardzo podekscytowani tym wydaniem! Obydwa kawałki zrobiły niezłą furorę na parkietach, kiedy je graliśmy!

– piszą twórcy projektu

Slam, Perc

Louder Than Chaos Vol​. ​2 otwiera Carbon Black z dynamicznie grzmiącą perkusją z sekundy na sekundę zwiększającą swoją intensywność. Schism jest bardziej industrialny, z bardziej zmechanizowaną atmosferą i perkusją, budowaną powoli i skrupulatnie. Krótkie, gwałtowne uderzenia powodują napięcie, które szybko zostają przez nią rozszczepione.

Premiere: Slam + Perc – Schism

Po ogłoszeniu dwóch pierwszych, w tym premierowej EP-ki z gościnnym udziałem Héctora Oaksa, 999999999 Keitha Tuckera aka Optic Nerve, wiemy kto gościnnie wystąpi na pozostałych trzech. Będą to Amelie Lens, Rebekah i AnD. Oficjalna data premiery Vol​.​2 zaplanowana jest na 29 października. Na na wersję winylową trzeba będzie poczekać do 10 grudnia.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →