Brytyjska kolaboracja, której potrzebowaliśmy. Slam i Perc w jedynej takiej EP-ce

News
Perc, Slam

Są takie kolaboracje, o które nikt nie prosił, natomiast których każdy potrzebował. Dziw bierze, dlaczego dwie brytyjskie ikony muzyki techno, zdecydowały się połączyć siły dopiero teraz. Slam i Perc znani są na każdej szerokości geograficznej, jednak głównie pod solowymi aliasami. Po kilkunastoletniej znajomości i obecności na scenie trójka artystów zdecydowała się wejść we wspólny projekt i stworzyć drugą EP-kę w ramach serii Louder Than Chaos. Jest czego słuchać!

Brytyjska scena po brzegi wypełniona jest wybitnymi artystami muzyki techno i aż chciałoby się podjąć próbę ich wyliczenia, stworzenia własnego TOP 10. Z uwagi na dość dużą szansę pominięcia tych „niewymienionych”, pomysł na chwilę obecną odkładamy na bok. Gdybyśmy jednak zmienili zdanie, jednymi z pierwszych, byliby duet Slam i Alistair Wells, czyli Perc. Dwie wizje, dwa style i jeden cel: wspólne wydawnictwo w ramach drugiej części Louder Than Chaos, serii pięciu wydawnictw, które od 24 września ukazują się na poczet Soma Records.

Premiere: Slam & Perc – Carbon Black

Slam zapraszają Perca do współpracy

Głównym punktem projektu jest fizyczna obecność w studio, a nie praca na odległość. Tęsknota za klubowym zgiełkiem i festiwalami dają swój upust w Volume 2, kontynuacji bezkompromisowego motywu Louder Than Chaos. Szkocki duet i Perc idealnie się uzupełniają, uwalniając dzikie i bezlitosne kawałki, spuściznę pandemii, samoizolacji, poczucie samotności i oszołomienia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Vol 2 nachodzi!!! Mamy przyjemność ogłosić Louder Than Chaos Vol. 2 i  kolaborację z Percem!  W naszych setach nigdy nie brakuje przynajmniej jednej produkcji Perca, więc jesteśmy bardzo podekscytowani tym wydaniem! Obydwa kawałki zrobiły niezłą furorę na parkietach, kiedy je graliśmy!

– piszą twórcy projektu

Slam, Perc

Louder Than Chaos Vol​. ​2 otwiera Carbon Black z dynamicznie grzmiącą perkusją z sekundy na sekundę zwiększającą swoją intensywność. Schism jest bardziej industrialny, z bardziej zmechanizowaną atmosferą i perkusją, budowaną powoli i skrupulatnie. Krótkie, gwałtowne uderzenia powodują napięcie, które szybko zostają przez nią rozszczepione.

Premiere: Slam + Perc – Schism

Po ogłoszeniu dwóch pierwszych, w tym premierowej EP-ki z gościnnym udziałem Héctora Oaksa, 999999999 Keitha Tuckera aka Optic Nerve, wiemy kto gościnnie wystąpi na pozostałych trzech. Będą to Amelie Lens, Rebekah i AnD. Oficjalna data premiery Vol​.​2 zaplanowana jest na 29 października. Na na wersję winylową trzeba będzie poczekać do 10 grudnia.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →