Slam: Soma Skool po raz pierwszy w Internecie

News
Slam: Soma Skool Online

Program edukacyjny szkockiego duetu Slam, Soma Skool, po raz pierwszy przenosi się do Internetu. Wydarzenie skierowane do adeptów szeroko pojętego przemysłu muzyki elektronicznej odbędzie się online w dniach 27 i 28 lutego.

Soma Skool. Szeroki przekrój tematów

W ostatni weekend lutego, w należącej do duetu z Glasgow wytwórni Soma Records, odbędą się kursy, warsztaty mistrzowskie i panele dyskusyjne z udziałem producentów, DJ-ów i speców muzycznych z całego świata. Wydarzenie będzie skupiać się na skutkach pandemii w różnych sektorach branży oraz na tym, co przyniesie przyszłość.

Slam: Soma Skool Online

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wśród wykładowców wystąpią m.in. Rebekah, Cera Khin, kolektyw Misery zajmujący się zdrowiem psychicznym, czy Judy Griffith, menadżer ds. promocji londyńskiego klubu Fabric. Ponadto, swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi branży podzielą się: szkocki raper, autor i filmowiec Darren McGarvey aka Loki, założycielka magazynu psychologicznego Pysche, Juliette Duffy oraz przedstawiciel szkockiej organizacji charytatywnej Crew, zajmującej się redukcją szkód. Na koniec warsztatów, brytyjski DJ i producent, Manni Dee poprowadzi kurs oparty na jednym z własnych utworów.

Soma Skool pierwszy raz w sieci

Duet Slam również w tym roku postawił na światowych gigantów w dziedzinie sprzętu i oprogramowania muzyki elektronicznej. Mowa tu o ekipie Pioneer DJ, która poprowadzi kurs na swoim najnowszym produkcie. Jeden z paneli poruszy temat klubów, twórców, społeczności i zdrowia psychicznego Odpowiedzialnym za ten wątek podczas warsztatów będzie Clubber2Clubber, organizacja non-profit promująca dobre samopoczucie w społeczności klubowej. Poruszy ona aspekt klubowej społeczności oraz jej budowania, co wydaje się szczególnie ważne, zwłaszcza obecnie.

Soma Skool 2019

Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować pasję w kształceniu społeczeństwa w przemyśle muzycznym dzięki Soma Skool 2021. To prawda, branża utknęła w martwym punkcie. Wydarzenie zostało zorganizowane jednak po to, aby pokazać, że wciąż jest żywa i pełna twórców i profesjonalistów, gotowych ją pielęgnować. Mamy nadzieję, że wydarzenie to pomoże ożywić przyszłe i obecne kariery i publiczność. Szczególnie w czasach, gdy jest to najbardziej potrzebne.

– powiedziała Rosie Shannon, kierownik projektu Soma Skool.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →