Orbits Festival – elektronika wśród portugalskiej natury

Wydarzenie

W okolicach portugalskiego miasta Oliveira do Hospital odbędzie się pierwsza edycja Orbits Festival, który poprzez muzykę elektroniczną szerzy ideę odbudowy tamtejszych lasów.

Kiedy wybrzeże Portugalii zbudzi się do przyjęcia turystów do swych domów, w głębi kraju szykuje się prawdziwa odskocznia od zgiełku i wakacyjnych tłumów. Przez 4 czerwcowe dni, gdzieś pomiędzy Porto, Lizboną a granicą z Hiszpanią, na campingu São Gião w okolicach miejscowości Oliveira do Hospital, będzie można udać się na muzyczną orbitę.
Pierwsza edycja tego enigmatycznego festiwalu obfituje w wiele międzynarodowych nazwisk, głównie ze sceny europejskiej. Wśród zaproszonych artystów znajdziemy między innymi Petera van Hoesena b2b Marco Shuttle i Efdemina, Shackletona czy włoski duet Retina.it. Podczas festiwalu są przewidziane również projekcje wizualne, póki co, organizatorzy nie uchylili jeszcze rąbka tej tajemnicy.
Orbits to nie tylko festiwal – organizatorzy szerzą też ideę odbudowy okolicznych lasów po ubiegłorocznych pożarach, więcej informacji o tej inicjatywie wkrótce znajdziecie tu: https://orbits.pt/community-project
Festiwal Orbits obędzie się w dniach od 21 do 24 czerwca.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →