Oneohtrix Point Never i Cocteau Twins wydają track

Fot. QQ
News

Oneohtrix Point Never wypuścił nową wersję kawałka z 2020 roku — "Tales from the Trash Stratum". Tym razem jednak o wokal wzbogaciła go Elizabeth Fraser z Cocteau Twins.

Tales from the Trash Stratum

Utwór pochodzi z zapowiedzianego albumu Magic Oneohtrix Point Never (w wersji Blu-Ray). Wokal Elisabeth sprawia, że piosenka jest dreamy i trippy. Ten efekt wzmacnia dodatkowo nostalgiczny teledysk. Premiera tracka ma odbyć się 29 października 2021 roku w wytwórni płytowej Warp Records. Krążek poszerzony będzie o kawałek wydany wcześniej z Rosalią Nothing’s Special. Pojawi się także remix Lost But Never Alone stworzony przez A.G. Cooka i Forced Smile. Wydawnictwo zawierać będzie również 16 teledysków OPN, które dotychczas opublikował.

Oneohtrix Point Never feat. Elizabeth Fraser — Tales from the Trash Stratum

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Magic Oneohtrix Point Never

Za prace audiowizualne odpowiadają Takeshi Murata oraz Josh i Benny Safdie (twórcy teledysku do Uncut Gems). W klipach pojawiły się takie osoby jak Val Kilmer, Robert Pattinson, czy Iggy Pop.

Muzyka w tle, new age – interesuje mnie właśnie ten rodzaj muzyki. Ma kapitalistyczną użyteczność. Muzyka new age jest interesująca, ponieważ zawiodła. Jest produktem ideologii hippisów z lat 60. Jej użyteczność jest uzurpowana przez jej ideologiczne podstawy, co jest dla mnie interesujące. Horyzont, po który sięga – spokój, ukojenie – teraz nazywa się to cottagecore [śmiech], ale w latach 60. była kontrkulturą, w latach 70. została wyparta, w latach 80. znów pojawia się jako produkt łatwy do słuchania. Zawsze interesowałem się tymi rzeczami i nadal to robię

– mówi muzyk.

Nothing’s Special

Rosalia i Oneohtrix Point Never pierwszy raz pracowali razem w studio w roku 2018. Mogliśmy zobaczyć wtedy kulisy ich działań na Instagramie piosenkarki.

Rosalia & Oneohtrix Point Never

Oboje też współpracowali z The Weeknd. OPN aka Daniel Lopatin wystąpił z nim na rozdaniu nagród Brit Awards. Zaprezentowali wówczas Save Your Tears z albumu After Hours.

Staramy się regularnie dostarczać Wam informacje na temat działań Oneohtrix Point Never. Sprawdźcie jeszcze koniecznie nasze inne teksty!

Bilety na wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →