Nocno chemiczni bracia atakują!

News

Po czwartym z rzędu albumie notowanym na pierwszych miejscach bestsellerów - nagrodzonym dwoma nagrodami Grammy za “Push The Button” - The Chemical Brothers powracają z szóstą płytą “We Are The Night” długogrającą, której premiera ma odbyć się 2 lipca 2007.

“We Are The Night” to najlepszy krążek w karierze The Chemical
Brothers
: przed wami 12 kawałków w klimacie psychodelik, rodem z ostrej
imprezy w opuszczonej fabryce, pełnych euforycznej melodyjności!

“We Are The Night” nagrane w spowitym ciemnością schronie atomowym w północnym Londynie to wycieczka szlakiem współczesnej psychodelii; wykolejony rollercoaster, który płynnie wiedzie słuchacza od szaleńczych popisów perkusyjnych, które grożą wyrwaniem się z głośników do metronomowej pulsacji brzmiącej jak muzyka grana w futurystycznym klubie wypełnionym robotami; od rzężących jęków syntezatorów modułowych, które brzmią tak, jakby ktoś wyrzucił je na złom w deszczowy dzień, do halucynogennych ogłoszeń publicznych w kwestii ryb słonowodnych. Przez ten cały czas bezcielesne robo-głosy tubalnie wyrzucają z siebie kontrolujące umysł nakazy, a przeplatają je partie wokalne licznych gości pojawiające się w utworach niczym niespodziewanie odkryte instrumenty…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Album ”We Are The Night” z równą swobodą przypominający rytmy rządzące parkietami Manchesteru i Minneapolis w początkach lat 80, jak również te obecne w londyńskich klubach roku 2007, to istny popis możliwości The Chemical Brothers. 

Zaraźliwy od złowieszczych pierwszych taktów po wspaniałe dźwięki finału, album ten zawiera najbardziej porywającą muzykę, jaką duetowi udało się dotychczas stworzyć. To dla zespołu wielki krok naprzód zarówno pod względem produkcyjnym, jak też brzmieniowym. Płyta wspaniale kontynuuje imponującą historię twórczości grupy i potwierdza, że pozostają prawdziwymi pionierami w świecie muzyki elektronicznej. Zespół cieszy się nieprzerwanym pasmem wielkich sukcesów artystycznych i komercyjnych. 

Płyta “We Are The Night” to następczyni “Push The Button” z 2005, na którym znaleźć można przebojowy singiel “Galvanize”. Jak to często bywa w przypadku nagrań The Chemical Brothers, utwór zaczął żyć własnym życiem stając się podkładem muzycznym dla wielu wydarzeń – od wielkich południowoamerykańskich imprez po Notting Hill Carnival. Duet dał też przedsmak nadchodzącej płyty anonimowo udostępniając “Electronic Battle Weapon” cz. 8 i 9 w ściśle limitowanej liczbie egzemplarzy. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nagranie to zostało gruntownie przetestowane na parkietach całego świata.

Już wkrótce ukaże się premierowy singiel z nowej płyty ’Do It Again’ z gościnnym udziałem Aliego Love.

Lista utworów:

1. No Path To Follow
2. We Are The Night
3. All Rights Reversed (featuring Klaxons)
4. Saturate
5. Do It Again (featuring Ali Love)
6. Das Spiegel
7. The Salmon Dance (featuring Fatlip)
8. Burst Generator
9. A Modern Midnight Conversation
10. Battle Scars (featuring Willy Mason)
11. Harpoons
12. The Pills Won’t Help You Now (featuring Midlake)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →