MusicLaboratory.pl startuje z darmowymi kursami produkcji muzyki

News
MusicLaboratory.pl

Domowa izolacja to doskonały moment by zacząć realizować swoje najskrytsze marzenia. MusicLaboratory.pl przygotowało coś dla wszystkich tych, którzy chcą zagłębić się w arkana produkcji muzyki. Ruszają darmowe kursy online.

I ty możesz zostać producentem

Zapewne wielu z nas posiada ukryte marzenia, na realizację których najzwyczajniej nie mieliśmy czasu w natłoku codziennych obowiązków. Dziś, w okresie domowej izolacji,  nadarza się bardzo dobra okazja, by zacząć spełniać te, związane z produkcją muzyki. MusicLaboratory.pl startuje z serią otwartych spotkań online, podczas których będziecie mogli zgłębiać tajemnice produkcji muzyki.

Rebeka – Melancholia

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MusicLaboratory.pl to szkoła produkcji i realizacji dźwięku, która skupia wokół siebie osoby aktywne w branży muzycznej. Zespół stawia na profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, czego najlepszym dowodem jest grono ekspertów zaproszonych na pierwsze z cyklu darmowych spotkań. Na co dzień ekipa prowadzi zajęcia w specjalnie zaadoptowanym ku temu studio. Dziś, z przyczyn oczywistych, prowadzenie tego typu spotkań jest niemożliwe. Mając na uwadze globalną sytuacje epidemiologiczną, szkoła zaprasza wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkania, które odbędą się już niebawem w przestrzeni cyfrowej.

MusicLaboratory.pl – darmowe kursy online

Jak mawiają – jeśli się uczyć, to od najlepszych. Trzeba przyznać, że ekipie z poznańskiej szkoły udało się zebrać prawdziwych ekspertów w dziedzinie produkcji.

Gośćmi zajęć inaugurujących cykl spotkań będą: Bartosz Szczęsny – połowa duetu Rebeka, producent muzyczny debiutanckiej płyty The Dumplings oraz producent i twórca muzyki dla Anity Lipnickiej, Michał Wasilewski współtwórca zespołu Xxanaxx i producent dla takich gwiazd jak Quebonafide czy Waglewski oraz Paweł Górniak – kompozytor muzyki filmowej m.in. do ostatniej produkcji Netflixa Love, Death + Robots. Prawda, że brzmi to imponująco?

XXANAXX – Na chwilę

Tematyka kursu ogniskować się będzie wokół podstaw tworzenia muzyki: doboru oprogramowania, pisania pierwszych szkiców melodii. Organizatorzy zdają sobie sprawę, jak ważna w procesie nauki jest interakcja i możliwość zadawania pytań, stąd w programie pojawią się dyskusję i czas na wymianę doświadczeń.

Pierwsze z otwartych spotkań odbędzie się w najbliższy czwartek – 7 maja o godzinie 18:00. Transmisja dostępna będzie za darmo na facebookowym profilu MusicLaboratory.pl. Widzimy się na streamie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →