Medusa – nowy queerowy label w Szanghaju

Fot. Resident Advisor
News

Medusa Records to nowa wytwórnia, która ma celu zwiększenie widoczności LGBTQ+ w Chinach. Za jej powstanie odpowiedzialna jest ta sama ekipa, która założyła w Szanghaju klub Elevator. Zapewnia queerowej społeczności bezpieczną przestrzeń i tolerancyjną atmosferę.

Brokat w Szanghaju

Medusa była na początku cyklem imprez i szybko stała się najpopularniejszą tego typu nocą w Szanghaju. Wszystko dzięki elektryzującej muzyce, dudniącej linii basu i dekadenckiemu wystrojowi.

Medusa

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cykl został stworzony przez Michaela Cignarale i Sama „Mau Mau” (założyciela klubu Elevator), jako sposób na zapełnienie niszy dla brokatowych klimatów LGBTQ+ w mieście.

Obecnie, wydawnictwo Medusa skupia się na szukaniu i promowaniu lokalnych, queerowych talentów. Chce stwarzać chińskim artystom platformę umożliwiającą swobodne wyrażanie siebie.

Wytwórnia przetworzy spocone nocne chwile Medusy w charakterystyczny głos, ucieleśniony przez muzyczną i multimedialną współpracę. Naszym celem, jako wytwórni płytowej, jest połączenie rozwijającej się chińskiej społeczności queer z globalną publicznością. Współpracujemy z lokalnymi i międzynarodowymi DJ-ami, VJ-ami, producentami, wokalistami, artystami wizualnymi i nie tylko – mówią założyciele

Medusa

Debiutancki album Medusa Records został wydany przez samego Cignarale (Operatic Orgasm) Twierdzi on, że zabiera słuchaczy na napędzaną seksem przygodę wokalną, inspirowaną parkietami w Szanghaju. Dziesięciościeżkowa produkcja jest opisywana jako oda do diw nocnego życia, ekstazy pożądania (i chęci bycia pożądanym), kłopotów niekończącej się kultury podłączania i rzeczywistości, oraz że każda impreza musi się kiedyś skończyć. Operatic Orgasm ukaże się 23 października w wersji cyfrowej i na podwójnym winylu.

W przypadku debiutanckiego teledysku Medusa skorzystaliśmy z okazji, aby podzielić się ze światem doskonałością dragów, którą uświetniła nasza impreza. She Takes Me Over to udramatyzowana wycieczka przez noc z najlepszymi królowymi Szanghaju, dająca dużo impulsu, który czerpiemy z przeobrażenia się w nasze własne, zaciekłe, queerowe kreacje.

Teledysk wyreżyserowany przez Matthew Barena i Tingting Shi, zawiera występy Fantasy, Beaverhausen, Sky, Nama Lily, Frozen Lolity, Enema Stone i Dai Nasty.

Planowana trasa koncertowa

Jeśli będziecie mieć szczęście być w Chinach, wypatrujcie pełnej trasy koncertowej po kraju, która rozpocznie się w październiku, by uczcić premierę wytwórni i albumu. Impreza wydawnicza rozpocznie się oczywiście w klubie Elevator w Szanghaju; bądź tam i bądź queer. She Takes Me Over Michaela Cignarale jest już dostępny w Medusa Records.

Michael Cignarale — She Takes Me OverPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →