Muzyczne wynalazki grupy Lali Puna

News

Po kilkuletniej przerwie, grupa Lali Puna powraca z nowym albumem - "Our Inventions", który trafi do sprzedaży już za kilka dni!

Aż trudno uwierzyć, że minęło już sześć lat od ukazania się ostatniej płyty grupy Lali Puna zatytułowanej „Faking The Books”. Pomimo upływu czasu album ten nadal wydaje się być niezwykle 'świeży’, a to wszystko za sprawą podejścia Lali Puna do produkcji muzyki.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Ich utwory to niezwykła mieszanka awangardowego Popu, Rocka, Elektroniki oraz Jazzu w najlepszym wydaniu. Nie można nie wspomnieć o głosie skośnookiej Valerie, który budzi tęsknoty na co dzień spychane na drugi plan, przywołuje dziecięce nadzieje, rodzi pragnienie porządku. Lali Puna nie jest jednak ani naiwnie sentymentalna, ani neurotycznie smutna. Piękno ich muzyki to dyskretny szept, egzotyczna erotyka, ukojenie, ale i rytmiczny puls, roześmiane melodie oraz życiodajna energia całej grupy.

 

Dokładnie 1 kwietnia 2010 roku do sprzedaży tafi czwarty studyjny album niemieckiej grupy zatytułowany „Our Inventions”. Składać się on będzie z 10 numerów. Jeden z nich („Remember?”) możecie odsłuchać już teraz na oficjalnej stronie myspace grupy lub na filmiku na końcu newsa.

 

Poniżej znajdziecie tracklistę oraz grafikę okładki do albumu „Our Inventions”

 

Lali Puna – Our Inventions [Morr Music]

Data wydania: 01.04.2010

 

 

Tracklista:
01. Rest Your Head
02. Remember?
03. Everything Is Always
04. Our Inventions
05. Move On
06. Safe Tomorrow
07. Future Tense
08. Hostile To Me
09. That Day
10. Out There (feat. Yukihiro Takahashi)

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →