La Sunda O(pe)n Air!

News

Nie opadły jeszcze emocje po ostatnim juwenaliowym evencie nad Maltą a szykuje się już kolejna imprezowa niespodzianka. Tym razem maltańskie Pole Piknikowe 6 czerwca zamieni się w prawdziwą klubową przystań. Gwiazdą wieczoru pod szyldem La Sunda będzie Paul Thomas!

Po półrocznej działalności na antenie Wielkopolskiego Radia RMI.Fm nadszedł czas na wyjście ze studia i zorganizowanie mini festiwalu. Audycja La Sunda bo o niej mowa tworzona jest przez dwóch poznańskich dj’ów Cube’a i Juniore.

W każdą niedzielę o godzinie 19:00 możecie usłyszeć muzykę klubową na najwyższym poziomie niezależnie od gatunku, stylu czy klimatu. Oprócz tego wywiady, sety, recenzje itd.

Tym razem w środę 6 czerwca(czwartek wolny!:) La Sunda przeniesie was w magiczną krainę Pola Piknikowego nad poznańskim jeziorem maltańskim. Trudno o lepsze miejsce w Poznaniu o gabarytach mogących pomieścić od 700 do 1000 osób a zarazem skrzętnie ogrodzonym. Gwiazdą wieczoru będzie brytyjski dj i producent Paul Thomas!!!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pole Piknikowe to ogrodzony i specjalnie przygotowany teren położony na skraju lasu, oddalony od tras spacerowych. Bezpieczeństwo bawiącym się klubowiczom zapewni firma ochroniarska.

Na potrzeby imprezy rozstawione zostana dwie sceny. Na głównej zagra gwiazda wieczoru Paul Thomas, jeden z najbardziej utalentowanych młodych producentów sceny brytyjskiej, rezydent imprez Godskichen oraz Dex in The City. Support zapewnią mu twórcy i prowadzący radiowej audycji La Sunda: Cube i Juniore oraz Blondas, Creamer i Andy Miles

Na drugiej scenie królowac będą dźwięki deep minimalu electro oraz tech house’u. Zagrają: Petter Von Coil (Das Erste Dance/Beats Friendly/Poznań), Leszek Trudnowski (Juggernaou Unit/Poznań), Joana (Stereotheism/Poznań), Dap (Stereotheism/Poznań), Pete Matz (Estravaganza/Poznań), Michał Ostrowski – Trąbka (Juggernaut Unit/Poznań)

O wizualizacje zadbaja studenci poznańskiego ASP!

Bilety na tę wyjątkową imprezę będą dostępne przed wejściem na ogrodzony teren Pola piknikowego. Ilośc biletów ograniczona!!!

Koszt wejściówki to jedyne 15 PLN.

Zapraszamy wszystkich kochających spontaniczne imprezy w nietypowych miejscach!!!

Do dyspozycji klubowiczów będą dwie sceny, oryginalnie zadaszone miejsca siedzące, drewniany podest do tańca, bar.

Pole piknikowe znajduje się przy torze narciarskim Malta SKIPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →