Klingerswalde – pomiędzy festiwalem a imprezą, pomiędzy housem a techno

Wydarzenie

"Chodźmy po techno do lasu" - nadchodzi pierwsza edycja Klingerswalde!

„Pomiędzy” dobrze definiuje organiczną strukturę Klingerswalde. Pomiędzy pustym polem a gęstym lasem muzyka zajmuje centralne miejsce. Natura i intymna atmosfera zwiększa intensywność jej doświadczania. Wakacyjny czas, środek lata, warmiński krajobraz, blisko trzy hektary przestrzeni wypełnionej dźwiękami – tak zapowiada się pierwsza edycja imprezy Klingerswalde.
Event odbędzie się w Podleśnej (niem. Klingerswalde) wsi, na trasie Dobre Miasto – Tuławki, w odległości 8 km na południowy wschód od Dobrego Miasta.
Wydarzenie ma ożywić te miejsce i sprawić, że będzie odbierane w inny sposób. Celem imprezy jest stworzenie organicznej struktury, w której aspekt muzyczny jest zintegrowany z naturą, instalacjami artystycznymi i stymulującą atmosferą aktywnie angażującą publiczność.

Lineup? Usłyszymy m.in. Philogresz, Reflec Vtss czy Michał Jabłoński. Na miejscu będzie dostępny kamping, baza sanitarna, strefa chill i foodtracki. Brzmi ciekawie? Bilety na to wydarzenie są już dostępne w naszej bileterii, Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lineup: Philogresz, Reflec, Vtss, Michał Jabłoński, Sin, Abu Zeneh, Ciacho, Jacek Ql, Marie Malarie, Tas, Clicktime, Aeromatic, Nath, Meszkov, Krazz, Chrislatanic, Jaszczur, Atis, TBA
Visuals: PWLPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →