Już dziś startuje Pool Party Melange w Szczyrku

Eventpromo
Pool Party Melange

Bark planów na weekend? Macie ochotę zrobić coś szalonego i zabawić się, jak jeszcze nigdy? Pool Party Melange w Szczyrku to impreza, której nie możecie przegapić!

Impreza w stylu Wielkiego Gatsby’ego już dziś w Szczyrku

Pamiętacie Wielkiego Gatsby’ego i jego kultowe, szalone przyjęcia nad basenem? Kto z nas nie marzył o tym, aby znaleźć się na takiej imprezie! Wasze marzenie może się spełnić szybciej i łatwiej, niż Wam się wydaje. Już dzisiaj weźcie udział w Pool Party Melange w Szczyrku – polskim odpowiedniku Wielkiego Gatsby’ego!

W Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo, o 20:00 wystartuje wspaniała impreza w stylu lat 20. XX wieku. Czekać Was będzie niepowtarzalny i niezapomniany klimat, który zagwarantują: ekskluzywny alkohol, przekąski światowej klasy oraz muzyka, którą zaserwują najlepsi DJ-e.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą strojów kąpielowych. Pogoda ma być naprawdę gorąca, a nie ma przecież nic lepszego niż schłodzenie się podczas imprezy w basenie. Zabierzcie znajomych i wpadajcie do malowniczego Szczyrku! To będzie najbardziej ekskluzywna impreza, w jakiej kiedykolwiek mieliście okazję wziąć udział.

Pool Party Melange

Pool Party Melange w Szczyrku – bilety

Bilety na dzisiejsze Pool Party Melange w Szczyrku, w cenie 45 zł do kupienia na Biletomat.pl. Nie może Was zabraknąć!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →