Joe Seaton powróci z nowym albumem

Trzecia studyjna płyta brytyjskiego DJa i producenta, Joe Seatona, ukrywającego się pod pseudonimem Call Super, ukaże się 23 października.

Reklama

Joe Seaton – Brytyjczyk na niemieckiej ziemi 

Joe Seaton to z pochodzenia Anglik , który obecnie mieszka na stałe w Berlinie. Artysta swój debiut zaliczył w 2012 roku, zwracając na siebie uwagę słuchaczy, klubowiczów i krytyków płytą No Episode, opublikowaną przez Throne Of Blood z Nowego Jorku. Sporą rozpoznawalność przyniosła muzykowi jednak dopiero seria trzech dwunastocalówek, które w minionym roku wprowadził na rynek Houndstooth. Każda z nich spotkała się z rewelacyjnym przyjęciem.

Już niedługo, bo 23 października, ukaże się trzecia studyjna płyta brytyjskiego DJa i producenta. Wydawnictwo będzie nosiło tytuł Every Mouth Teeth Missing i zostanie wydane w wytwórni Anthony’ego Naplesa i Jenny SlatteryIncienso.

Joe Seaton – deszcz dźwięków 

Every Mouth Teeth Missing jest pierwszym od trzech lat albumem Joe Seatona.  Muzyk ma na swoim koncie krążki Suzi Ecto (2014)  i Arpo (2017) wydane w Houndstooth. Na razie wiadomo jedynie, że na płytę trafi 10 premierowych kawałków.

Kompozycje Seatona to dziwny, nieustanny deszcz dźwięków, w którym się zapomnieć – czytamy w notatce prasowej wytwórni

Call Super wydał w zeszłym roku kilka EP-ek. Współpracował z Parrisem przy projekcie CANUFEELTHESUNONYRBACK.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.