Joe Seaton powróci z nowym albumem

Trzecia studyjna płyta brytyjskiego DJa i producenta, Joe Seatona, ukrywającego się pod pseudonimem Call Super, ukaże się 23 października.

Joe Seaton – Brytyjczyk na niemieckiej ziemi 

Joe Seaton to z pochodzenia Anglik , który obecnie mieszka na stałe w Berlinie. Artysta swój debiut zaliczył w 2012 roku, zwracając na siebie uwagę słuchaczy, klubowiczów i krytyków płytą No Episode, opublikowaną przez Throne Of Blood z Nowego Jorku. Sporą rozpoznawalność przyniosła muzykowi jednak dopiero seria trzech dwunastocalówek, które w minionym roku wprowadził na rynek Houndstooth. Każda z nich spotkała się z rewelacyjnym przyjęciem.

Już niedługo, bo 23 października, ukaże się trzecia studyjna płyta brytyjskiego DJa i producenta. Wydawnictwo będzie nosiło tytuł Every Mouth Teeth Missing i zostanie wydane w wytwórni Anthony’ego Naplesa i Jenny SlatteryIncienso.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Joe Seaton – deszcz dźwięków 

Every Mouth Teeth Missing jest pierwszym od trzech lat albumem Joe Seatona.  Muzyk ma na swoim koncie krążki Suzi Ecto (2014)  i Arpo (2017) wydane w Houndstooth. Na razie wiadomo jedynie, że na płytę trafi 10 premierowych kawałków.

Kompozycje Seatona to dziwny, nieustanny deszcz dźwięków, w którym się zapomnieć – czytamy w notatce prasowej wytwórni

Call Super wydał w zeszłym roku kilka EP-ek. Współpracował z Parrisem przy projekcie CANUFEELTHESUNONYRBACK.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →