Jak było na OFF Festival 2019? Obejrzyjcie aftermovie

News

3 dni, 66 koncertów na 5-ciu scenach, 11 paneli dyskusyjnych. OFF przeszedł do historii. Zobaczcie oficjalne aftermovie z OFF Festival 2019!

Gitary z garażu, wiejskie skrzypki, rap i trans techno – oraz łączenie wszystkiego ze wszystkim. Za nami OFF Festival 2019 w Katowicach. 14. edycja odbyła się w dniach 2-4 sierpnia w Dolinie Trzech Stawów. Mieliśmy okazję usłyszeć m.in. The Gaslamp Killer, VTSS, Niemoc, Lebanon Hanoiver czy Honey Dijon.

OFF Festival 2019 – aftermovie

Organizatorzy wydarzenia udostępnili aftermovie z festiwalu. Przypomnijmy sobie jego najlepsze momenty!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

OFF Festival 2019 – relacja i galeria zdjęć

I w końcu przyszedł czas na headlinera pierwszego dnia. Jarvis Cocker to już niemal legendarna postać brytyjskiej sceny muzycznej. Zasłynął oczywiście z liderowania brit-popowej grupie Pulp, ale w ostatnim czasie zdecydowanie postawił na solową karierę. Przyjechał do Katowic z zagadkowym projektem JARV IS, który na koncie nie ma jeszcze utrwalonego fizycznie materiału. Potrafiło to nieco utrudnić odbiór i dość spora rozbieżność opinii po tym koncercie to potwierdza. Jedno się nie zmienia od lat – Jarvis na scenie to nadal nieokiełznany żywioł, zachowujący przy tym jednak tę szczyptę brytyjskiej, dżentelmeńskiej elegancji. Muzyczna odsłona jego nowego projektu wypadła na żywo według mnie bardzo przyzwoicie i intrygująco. Jarvis może tylko nieco za bardzo przegadał ten koncert, ale poza tym ten dość teatralny występ mógł się podobać.

Jeśli jesteście ciekawi opisów innych koncertów z tegorocznego OFFa, to koniecznie przeczytajcie naszą relację.

Zobaczcie również galerię zdjęć z OFF Festival 2019.

OFF Festival 2020 – znamy datę

off festival 2020

Znamy już datę kolejnej edycji OFF Festiwalu w Dolinie Trzech Stawów. OFF powróci do Katowic 7-9.09.2020. Do zobaczenia!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →