Imprezowa Selekcja – kwiecień 2011

Zapowiedzi

Na jakie imprezy i koncerty warto zwrócić uwagę w kwietniu? Przygotowaliśmy dla Was zbiór najlepszych muzycznych wydarzeń na nadchodzący miesiąc!

Kwiecień zapowiada się niezwykle interesująco jeśli chodzi o koncerty. Wraz z 6-osobowym składem w trzech polskich miastach zagra Bonobo. W tym samym czasie w Poznaniu i Łodzi będziemy mieli okazję zobaczyć na żywo grupę Stereo Total. 9 kwietnia w warszawskim Palladium usłyszymy zniewalającego Jamie Woona, a w poznańskim SQ Klub Parova Stelara. Wisienką na torcie będzie koncert Dub FX we Wrocławiu i Łodzi.

Poniżej znajdziecie 'Imprezową Selekcję’, czyli listę najciekawszych wydarzeń muzycznych na najbliższy miesiąc.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Imprezowa Selekcja – Kwiecień 2011

BONOBO LIVE BAND POZNAŃ|WARSZAWA|WROCŁAW

Bonobo Live Band zaprezentuje się w Polsce w ramach swojego europejskiego tournee w 6-osobowym składzie! Bardzo specjalne jest miejsce poznańskiego występu – odbędzie się on w Auli Artis, zupełnie nowej sali koncertowej o wyśmienitych walorach akustycznych, najnowocześniejszej w mieście i z pewnością jednej z najlepszych w Polsce.

04-04-2011 – Bonobo @ Auli Artis Poznań

08-04-2011 – Bonobo @ Palladium Warszawa – ZAMÓW BILETY!

09-04-2011 – Bonobo @ Eter Wrocław


Bonobo 'Black Sands’ Album Mini Mix by Ninja Tune


STEREO TOTAL POZNAŃ|ŁÓDŹ

Najnowsza, wydana w 2010 roku płyta „Baby Ouh!” to przykład nieustających dążeń zespołu do muzycznych i literackich eksperymentów. Artyści bazując na rock’n’rollowej rebelii oddają się, jak sami to określają, „histerycznemu glamourowi”. Utwory z jednej strony buntownicze, swawolne a nawet perwersyjne, przepełnione są prawdziwym romantyzmem.
 

07-04-2011 – Stereo Total @ 8 Bitów Poznań – ZAMÓW BILETY!

08-04-2011 – Stereo Total @ Nasiadownia Stara Szwalnia Łódź- ZAMÓW BILETY!


Latest tracks by Stereo Total


08-04-2011 – BANG! @ 1500M2 WARSZAWA

Jedna z największych imprez audiowizualnych w Polsce powraca do Warszawy. BANG! fueled by Burn to jednodniowy, mobilny festiwal. Zobaczycie 10 wykonawców, różne style, instalacje przestrzenne, nowoczesny design i niezależną modę. Główną gwiazdą wydarzenia jest francuski dj i producent – Agoria!

Więcej info: BANG! @ 1500m2 Warszawa


Agoria – 2011-02-23 – That’s WhatPeoplePlay 040 by Electro-Mix-Memory


PENDULUM DJ SET ŁÓDŹ|KRAKÓW

Zainspirowani drum’n’bassem, breakbeatem, ale też z doświadczeniem zebranym w grupach heavy metalowych i punkowych grupa Pendulum postanowiła stworzyć energetyczną hybrydę wszystkich tych gatunków. Ich pierwszy album rozszedł się w 225 tysiącach egzemplarzy, stając się jedną z najlepiej sprzedających się płyt drum’n’bassowych w historii.

08-04-2011 – Pendulum @ Wytwórnia Łódź – ZAMÓW BILETY!

09-04-2011 – Pendulum @ Fabryka Kraków – ZAMÓW BILETY!


Pendulum Essential Mix 2010-07-17 BBC Radio 1 by Uselesslog


09-04-2011 – PAROV STELAR & BAND @ SQ KLUB POZNAŃ

Marcus Füreder, znany jako Parov Stelar, wie co zrobić, żeby jego publiczność wracając do domu nie czuła nóg. W studiu sampluje techno, szeroko pojętą elektronikę, breakbeat, drum’n’bass, jazz, elementy popu. Skleja ze sobą dźwięki, których mieszanka czasem brzmi jak mariaż lat ’60 z ’20, czasem jak skrzyżowanie poważnego amerykańskiego jazzu z pionierskimi dziełami w dziedzinie ambientu, a czasem po prostu jak muzyka z innej planety.

Więcej info: Parov Stelar @ SQ Klub Poznań


Parov Stelar – Dandy feat. Yola B. by etagenoir


09-04-2011 – JAMIE WOON @ 1500M2 WARSZAWA

Polska stała się ważnym przystankiem na trasach artystów promujących swoje najnowsze dlugogrające dzieła. Nie inaczej będzie w przypadku Jamie Woon’a, który w kwietniu wydaje swój debiutancki album „Mirrorwriting”. W przeddzień tego wydawnictwa, w sobotę 9 kwietnia, Woon wystąpi w warszawskim klubie 1500 m2.

ZAMÓW BILETY – Jamie Woon @ 1500m2 Warszawa


Night Air by woon


15-04-2011 – SURGEON @ FABRYKA KRAKÓW

Surgeon jest jednym z najważniejszych twórców ambitnego minimalistycznego techno – to fakt bezsporny dla wszystkich wielbicieli dobrej tanecznej elektroniki. Przez lata obecności na scenie elektronicznej i parkietach najlepszych klubów na świecie wypracował swój własny niepowtarzalny styl. w krakowskiej Fabryce artysta wystąpi w ramach promocji swojego najnowszego albumu.

ZAMÓW BILETY – Surgeon @ Fabryka Kraków


Surgeon Live @ The Forum, Sydney, Australia – 23-10-2010 by R_co


16-04-2011 – SWAYZAK LIVE @ SPOT POZNAŃ

Wyobraźmy sobie ciemne i surowe pomieszczenie, a w w nim w tylko w jednym miejscu rozświetlające  miejsce dyskretne video obrazy. A do tego bardzo głośna muzykę, raz uderzającą  potężnym   4/4  techno by znów po chwili przeistoczyć się w niezwykle sugestywne i liryczne deep housowe przerywniki, pozostające sporym kontraście do energetycznego tempa. Wszystko utrzymane w poczuciu majestatycznej i wszechobecnej harmonii. Taki niewątpliwie będzie Swayzak na żywo o murach  poznańskiego Spotu.

ZAMÓW BILETY: Swayzak @ SPOT Poznań


Swayzak – 2010-08-21 – Live at On Room Three Fabric London by Electro-Mix-Memory


16-04-2011 – AFTER PARTY PO KONFERENCJI MUZYCZNEJ AUDIORIVER @ 1500M2 WARSZAWA

Wydarzenie w 1500m2 będzie mocnym imprezowym podsumowaniem dnia pełnego debat, dyskusji i wykładów odbywających się w ramach pierwszej Konferencji Muzycznej Audioriver, która 16 kwietnia odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Gwiazdą After Party będzie człowiek o wielu muzycznych twarzach, reprezentant Red Bull Music Academy – Radio Slave.

Więcej info: Radio Slave @ 1500m2 Warszawa


Radio Slave – 2009-09-26 – DJ Set at Fabric DJs Mix by Electro-Mix-Memory


25-04-2011 – DJ FRESH @ CSG GDAŃSK

Po zeszłorocznym popisie swoich umiejętności w Poznaniu, DJ Fresh ponownie powraca do Polski w ramach Jam The Club! Będziecie mieli okazję posłuchać go na żywo już 25 kwietnia w Gdańsku. Tym razem Fresh da popis swoich możliwości w klubie Centrum Stocznia Gdańska. Wraz z nim wystąpi niesamowity Dynamite MC.

ZAMÓW BILETY  – DJ Fresh @ CSG Gdańsk


DJ Fresh – Gold Dust by Dj Flexa


DUB FX ŁÓDŹ|WROCŁAW

Dub FX wystąpi 1 maja w klubie Eter razem z Flower Fairy, a dzień wcześniej, 30 kwietnia w klubie Wytwórnia w Łodzi. Koncerty będą przedsmakiem tego co artysta szykuje na kolejną płytę. Oczywiście nie zabraknie numerów jakie można było usłyszeć podczas gorących sierpniowych koncertów Bena Stanforda, w Polsce.

30-04-2011 – Dub FX @ Wytwórnia Łódź – ZAMÓW BILETY!

01-05-2011 – Dub FX @ Eter Wrocław – ZAMÓW BILETY!


Flow harmonies by Dub_fx

 

Foto główne: LilithPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →