Imprezowa Selekcja – maj 2011

Zapowiedzi

W maju czeka na Was potężna dawka muzycznych atrakcji w wykonaniu światowej sławy artystów. Maj to także miesiąc, w którym Muno.pl obchodzić będzie swoje urodziny. Zapraszamy na 'Imprezową Selekcję'!

Zbliżający się miesiąc upłynie głównie pod znakiem imprez z kręgu muzyki drum’n’bass/dubstep. Na początku maja na dwóch koncertach w Polsce zagra Dirtyphonics. 7 maja w poznańskim Eskulapie odbędzie się LubiszTo! Live Music, wydarzenie na którym wystąpi brytyjska śmietanka dubstep’owych gwiazd. 

To oczywiście nie koniec atrakcji. 14 maja CSG w Gdańsku gościć będzie niezwykle zdolny duet Camo & Krooked, zaś w tym samym dniu w warszawskim 1500m2 zagrają Goldie, Subscape oraz Jakes. Równie duże zainteresowanie powinny wzbudzić dwa koncerty Beardymana w naszym kraju oraz pierwsze urodziny krakowskiego klubu Fabryka połączone z Outlook Festival Launch Party.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W maju, podtrzymując coroczną tradycję, obchodzić będziemy urodziny Muno.pl w kilku polskich miastach! Przygotujcie się na wyjątkowe imprezy z udziałem światowej sławy gwiazd:

Bilety na większość z poniższych wydarzeń możecie oczywiście zamawiać na Muno.pl 🙂


Imprezowa Selekcja – Maj 2011

BERLIN-WARSZAWA PARTY @ 1500M2

Syreny i Niedzwiedzie to otwarcie Festiwalu Nachbarn 2.0, gdzie zaprezentuje się czołówka berlińskiej i warszawskiej sceny elektronicznej min. Âme, Ruede Hagelstein, Matt John, Jacek Sienkiewicz, Pol_On, bshosa i inni. Oprócz typowych berlińskich brzmień klubowych oprawę okrasi występ  „jednoosobowej orkiestry”- Rico Loop’a, taneczno-kabaretowy performance autorstwa berlińskich Mikadonautów oraz instalacje, video-art i mapping grupy Modul8.


DIRTYPHONICS LIVE! WARSZAWA|KRAKÓW

Koncerty kilkuosobowych zespołów d’n’b z użyciem żywych instrumentów robią zawsze ogromne wrażenie, ale już nikogo absolutnie nie dziwią. Co innego, gdy za sprzętem stricte elektronicznym staje czterech artystów realizując misternie przygotowany, ale wypełniony spontaniczną energią live act podkręcany pomysłami charyzmatycznego MC.


LUBISZTO! LIVE MUSIC @ ESKULAP POZNAŃ

LubiszTo! Live Music będzie pierwszym tak dużym wydarzeniem muzycznym w naszym kraju. 7 maja 2011 roku murami legendarnego klubu Eskulap zatrzęsie potężna dawka Dubstepu serwowana przez ścisłą brytyjską czołówkę DJ’ską. Podczas imprezy swoje sety zaprezentuje kilkunastu artystów! Na dwóch scenach 'uzbrojonych’ w potężne nagłośnienie usłyszymy takie gwiazdy jak: Flux Pavilion, Cookie Monsta, Slum Dogz, Chrispy, Xilent, Dubba Jonny, Jazzsteppa


FRIVOLOUS @ CAFE KULTURALNA WARSZAWA

Frivolous na żywo to zjawisko bez precedensu na scenie zdominowanej przez poważnych panów kiwających się rytmicznie za laptopami. Gardner nie tylko wykorzystuje szereg wynalezionych przez siebie, zadziwiających instrumentów – także śpiewa, tańczy i wkłada wiele wysiłku w to, aby każdy show był inny, zaskakujący, dający do myślenia – bez utraty parkietowej dynamiki i niezmiennie bujającego groove’u.


GOORAL @ SQ POZNAŃ

Kariera Mateusza Górnego, znanego lepiej po prostu jako Gooral, nabrała w ostatnim czasie bardzo dużego rozpędu. Ten młody i niezwykle utalentowany producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro, dubstep i d’n’b z góralszczyzną, 22 kwietnia wydał swój debiutancki album zatytułowany „Ethno Electro”.


MUNO.PL BDAY PARTY W. NOZE @ 1500m2 WARSZAWA

Na pierwszy ogień udajemy się do WARSZAWY, gdzie 13 maja w klubie 1500m2 będziemy celebrować Muno Bday Party podczas imprezy z udziałem NOZE w ramach Warsaw Music Week! We współpracy z kolektywami detroitZDRóJ i Sorry, Ghettoblaster postaramy się by ta noc na długo pozostała w naszej pamięci! Na imprezie wystąpi również helsiński duet Renaissance Man!


CAMO & KROOKED @ CSG Gdańsk

Austriacki duet tworzony przez Reinharda Rietscha i Markusa Wagnera oficjalnie stał się częścią słynnej wytwórni Hospital Records! Choć działają  dopiero od 2007 roku, para żywiołowych chłopaków już zdążyła wyrobić swoją markę na scenie D&B izostała okrzyknięta ˝jednym z największych talentów Drum n Bass.


GOLDIE, SUBSCAPE, JAKES @ 1500m2 WARSZAWA

Gwiazdami 21. edycji cyklu Bass Theory będą ikona drum and bass, założyciel wytwórni Metalheadz, a zarazem kultowy twórca graffiti i aktor – Goldie, jeden z najbardziej obiecujących producentów sceny dubstep – Subscape oraz Jakes – dj, producent, wybitny MC o wyjątkowo charakterystycznym głosie, jednocznie założyciel grupy Hench.


BEARDYMAN LIVE POZNAŃ | GDAŃSK

„Król dźwięku i szafaż bitu” – tak określiła Beardymana brytyjska stacja BBC. Wiesć gminna niesie, że po dwukrotnym zdobyciu mistrzostwa Wielkiej Brytanii w beatboksie, nie został dopuszczony do trzeciego z rzędu turnieju, ponieważ nikt nie ośmieliłby się stanąć z nim w szranki. Dlatego został jurorem.


DJ SHADOW WARSZAWA | KRAKÓW

Po świetnie przyjętym, zeszłorocznym koncercie w Centrum Stocznia Gdańska, DJ Shadow ponownie przyjedzie do Polski. Tym razem zagra 16 maja w warszawskim klubie Palladium oraz 17 maja w krakowskim klubie Rotunda.  Koncerty odbędą się w ramach światowej trasy, promującej najnowszy album DJ Shadow’a, który pojawi się najprawdopodobniej w maju. 


TROY PIERCE VS HEARTTHROB @ ESKULAP POZNAŃ

Przed nami kolejne duże wydarzenie muzyczne związane z legendarną wytwórnią Minus w stolicy Wielkopolski. Tym razem do poznańskiego klubu Eskulap zawitają Heartthrob oraz Troy Pierce ze swoim wspólnym projektem Square One. W Poznaniu artyści wykonają zarówno swoje solowe numery, jak również wspólne pod szyldem Square One, wszystkie w wersji Live! Cały muzyczny show ma trwać około 4 godzin!


IGOR BOXX @ POWIĘKSZENIE WARSZAWA

Igor Boxx to pseudonim sceniczny Igora Pudło z wrocławskiego duetu Skalpel, który w zeszłym roku wydał dla londyńskiej wytwórni Ninja Tune bardzo dobrze przyjęty album „Breslau”. Bohaterem tej płyty jest rodzinne miasto Igora – Wrocław i jego nieodległa historia. “Breslau” to fascynująca muzyczna fantazja na temat oblężenia Festung Breslau przez Armię Czerwoną w 1945 roku.


1 URODZINY KLUBU FABRYKA & OUTLOOK FESTIVAL LAUNCH PARTY PARTY

Klub Fabryka obchodzi swoje pierwsze urodziny i aby uświetnić tę okazję, uczyni to w akompaniamencie Outlook Festival Launch Party czyli w pierwszej w historii imprezie Launchowej dotyczącej Outlook Festival w Polsce. W weekend 20-21 maja przez 48 godzin na 3 scenach wystąpią m.in. The Bug, Mark Hawkins, Chris De Luca, Terror Danjak czy też Drumcorps.


MUNO.PL BDAY PARTY W. DIXON @ SQ POZNAŃ

Muno.pl Bday Bash powraca! To jedna z najhuczniejszych imprez w roku w poznańskim SQ, zasługuje więc na godną oprawę wizualną i muzyczną! Jako gwiazda zagra, z przebieraniem nóg wyczekiwana postać – DIXON – DJ w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu, człowiek z misją, autor świetnie przyjętych kompilacji „Temporary Secretary” i „Body Language vol.4”.


MUNO.PL BDAY PARTY W. AGORIA @ FABRYKA KRAKÓW

27 maja, w piątek Muno.pl obchodzić będzie swoje urodzin yw Krakowie, gdzie w przestrzeniach Fabryki zagra, nie kto inny, a właśnie Agoria, który ostatnio wydał doskonale przyjęty album Impermanence oraz nagrał wyjątkową kompilację dla londyńskiego klubu Fabric. Impreza organizowana będzie przez krakowski Kultural Kollektiv, który ma na koncie sprowadzenie takich gwiazd jak Ben Klock czy Surgeon.


MUNO.PL BDAY PARTY W. LUOMO @ KRAKOWSKA 180 WROCŁAW

Luomo stworzył jedne z najbardziej indywidualnych i rozpoznawalnych dźwięków we współczesnej muzyce elektronicznej. Płyty „Present Lover” i  „Vocalcity” są chyba najbardziej rozpoznawalnymi „dziećmi” artysty. Na swoim koncie ma również wiele innych  nagrań, z których każde odkrywa inną stronę jego bogatej muzycznej osobowości.


 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →