Im więcej Obscure Shape & SHDW, tym lepiej. Niemiecki duet zakłada nowy label i zapowiada kompilację

Fot. Marc Schäfer
News
SHDW & Obscure Shape, Mutual Rytm

Marco Bläsi i Luigi Urban rozpoczynają nowy etap w swojej karierze. Będąc już właścicielami wytwórni From Another Mind, niemiecki duet postanowił założyć kolejną. Inauguracji Mutual Rytm towarzyszyć będzie premiera kompilacji Federation Of Rytm z udziałem ich samych, Larsa Huismanna czy Alarico.

W przeciwieństwie do swojego pierwszego labelu, w którym Obscure Shape & SHDW wydają wyłącznie autorską muzykę, Mutual Rytm będzie prezentował głównie nowych lub początkujących producentów u boku uznanych nazwisk.

Od początku pandemii zagłębialiśmy się w korzenie naszej muzyki i pracowaliśmy nad estetyką naszego brzmienia. Wtedy właśnie zdaliśmy sobie sprawę, że nadszedł właściwy czas na rozpoczęcie nowego projektu, który różni się od From Another Mind, zarówno pod względem muzycznym, jak i artystycznym. To będzie zaszczyt towarzyszyć młodym artystom w ich karierze i obserwować ich rozwój.

– wyjaśniają pochodzący ze Stuttgartu artyści

SHDW & Obscure Shape / HÖR BERLIN

Obscure Shape & SHDW z drugą wytwórnią

Mutual Rytm będzie celebracją innowacyjności, oryginalności i różnorodności muzycznej, łącząc ponadczasowe utwory z przeszłości, nowoczesne brzmienia z teraźniejszości i przewidywane dźwięki przyszłości. Dzięki nowej wytwórni Obscure Shape & SHDW chcą dać wszystkim artystom możliwość muzycznej wolności i wyrażenia ich wszechstronności jako producentów. Mutual Rytm ma być kolebką nowej generacji techno obok weteranów i żyjących legend.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzyka jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu i to niesamowite uczucie, móc w końcu dać coś od siebie. Poza tym, to niesamowita frajda pracować z ludźmi, którzy dzielą tę samą pasję do muzyki i wizję sztuki. Chcielibyśmy podziękować wszystkim artystom za ich zaufanie do nas. Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom, rodzinie i oczywiście naszym fanom, którzy wierzyli w naszą muzykę i wspierali nas od pierwszego dnia.

SHDW & Obscure Shape, Mutual Rytm

Fot. Mutual Rytm

Na pierwsze wydawnictwo Mutual Rytm niemiecki duet wybrał kompilację Federation Of Rytm I z udziałem Invexis, Vil & Cravo, Alarico, Larsa Huismanna, Nicolasa Voglera, Stigmata, Grindvik i ich samych. Krążek ukaże się w grudniu, a pierwsze EP-ki pojawią się w pierwszej połowie 2022 roku. Ich autorami będą Lars Huismanna (styczeń), SHDW & Obscure Shape (luty) i Alarico (kwiecień).Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →