Ikona Mobilee Rec. w poznańskim SQ!

News

Chyba każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką elektroniczną zapewne słyszał o niemieckiej artystce, Anji Schneider, założycielce Mobilee Records

Od 1994 roku mieszka w Berlinie. Na początku pracowała jako producentka dla KISS FM, w którym to stworzyła „KISS FM Loveboat„. Następnie od 2000 roku w każdą sobotę prowadzi swoją własną audycję „Dance Under The Blue Moon” na antenie Fritz Radio.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Anja Schneider


Jest to jedna z bardziej cenionych i odnoszących duże sukcesy stacji radiowych, nadające dźwięki elektroniczne, w Niemczech. Co tydzień można usłyszeć najnowsze, nie wydane jeszcze nigdzie utwory, mixowane na żywo przez samą Anję Schneider bądź zaproszonych przez nią gości. Byli to jak na razie: Luciano, Tiefschwarz, DJ T., M.A.N.D.Y., Dirt Crew, Jay Haze, DJ Hell, John Tejada, Tobi Neumann.

W 2003 roku jej projekt „Dance Under The Blue Moon” otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii „Best National Radio Programme”.

W ostatnich 3 latach skupiła się ona jednak bardziej na samej produkcji i pracy jako DJ, gdyż jak sama twierdzi „to co kocha najbardziej to przedstawianie muzyki swoim fanom, bycie w klubach lub na festiwalach i doprowadzanie wszystkich do ekstazy”.

Od listopada 2003 do kwietnia 2005 miała swoją pierwszą rezydenture w klubie Watergate w Berlinie, w którym to miała okazje zagrać z Jennifer Cardini, Jesper Dahlbäck, Joakim, Audio Werner…

W kwietniu 2005 ruszyła założona przez nią wytwórnia o nazwie Mobilee Rec. Obecnie nagrywają dla niej: Daniel Stefanik, Exercise One, Jesse Rose, Ralf Kollman, Sebo K, GummiHZ, Jeniffer Cardini & Shonky, Marco Resmann, Marcin Czubala, Nhar, Pan-Pot, Sebo K, Sleeping Thief.

Także od 2005 roku organizuje swój własny, comiesięczny cykl imprez w WMF Club w Berlinie, na którym występują gwiazdy z Mobilee Rec. i nie tylko…

W piątek 8 czerwca na imprezie Mobilee Night w poznańskim klubie SQ poza samą Anją Schneider będziemy także mogli usłyszeć berlińczyka Ralfa Kollmanna oraz dobrze już znanego polskiej publiczności Marcina Czubalę.

Ten ostatni nagrywa dla Mobilee Rec. dopiero od niedawna a już odniósł ogromny sukces. Jego Octopus EP wydany właśnie dla tejże wytwórni znalazł się na 1 miejscu top 10 samej Anji Schneider. Wspierać ich będzie także rezydent klubu SQ – Hagal.

SQ klub | ul. Półwiejska 42 Poznań Stary Browar

MOBILEE NIGHT 08.06.2007 Piątek
start: 22:00

graja:
ANJA SCHNEIDER [mobilee rec. / berlin]
RALF KOLLMANN [mobilee rec. / berlin]
MARCIN CZUBALA [mobilee rec. / poznań]
HAGAL [sq klub/ soundrevolt.com/ w-wa]

wstęp:  przedsprzedaż 15 zł (sklep Mayer – ul. Szkolna 17, e24 – Stary Browar – ul. Półwiejska 42, przedsprzedaż internetowa www.sqklub.pl) w dniu imprezy do godz. 23:30 15 zł, od 23:30 20 zł, karty klubowe: białe 15 zł, srebrne 10 zł)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →