Polak na Red Bull Music Academy w Nowym Jorku!

News

Muzyczna Akademia Red Bulla ogłosiła listę uczestników na tegoroczne warsztaty w Nowym Jorku. Jury rozpatrzyło blisko 4000 zgłoszeń z całego świata. Wśród 62 zaproszonych uczestników jest Polak - Michał Sosnowski aka En2ak z Wrocławia!

Red Bull Music Academy to międzynarodowy cykl warsztatów, organizowanych corocznie w innym mieście. Zaproszeni do nich muzycy reprezentują różnorodne style i zupełne odmienne techniki, którymi dzielą się ze sobą podczas wspólnej pracy w studiach nagraniowych. Każdego dnia uczestnicy biorą udział w wykładach prowadzonych przez muzyczne autorytety takie jak Erykah Badu czy M.I.A., a wieczorem mają szansę występować w najgorętszych i najbardziej znanych klubach oraz salach koncertowych w mieście, w którym odbywa się ta wyjątkowa akademia. W tym roku Red Bull Music Academy gości w Nowym Jorku.
fot. Gianfranco Tripodo
Podczas tegorocznego okresu aplikacyjnego wpłynęło blisko 4000 zgłoszeń z 93 krajów. Jury, w skład którego wchodzili dziennikarze muzyczni, szefowie wytwórni oraz członkowie międzynarodowego Red Bull Music Academy nie miało łatwego wyboru.
Wśród 62 osób zaproszonych na tegoroczne warsztaty jest reprezentant Polski – Michał Sosnowski aka En2ak. Pochodzący z Wrocławia DJ i producent współtworzy m.in. duet Przaśnik, który do tej pory wydał nakładem wytwórni Funky Mamas and Papas entuzjastycznie przyjęte dwa winylowe single i EP-kę. Obecnie En2ak reprezentuje polską wytwórnie U Know Me, która wydała jego drugi solowy album – „Minerva, Mayhem and Margaritas”.
En2ak
Redakcja Muno.pl gratuluje Michałowi i życzy dalszych, jeszcze większych sukcesów! 🙂
Źródło: materiały prasowe


Latest tracks by en2akPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →