Dillon będzie promować nowy album w Polsce – ZAMÓW BILETY!

Zapowiedzi

W marcu na BPitch Control ukaże się drugi album Dillon, zatytułowany "The Unknown", natomiast w maju artystka odwiedzi Katowice, Warszawę i Poznań. Bilety na koncerty Dillon już w sprzedaży!

O Dillon świat usłyszał kilka lat temu, kiedy to nieznana jeszcze wtedy artystka pojawiła się w serwsie YouTube. Filmy, na których internauci mogli podziwiać Dominique grającą na pianinie i śpiewającą napisane przez siebie piosenki zdobyły ogromną popularność i otworzyły jej drzwi do dalszej kariery. Debiutancki album Dillon, nagrany w 2011 roku dla BPitch Control, szybko stał się przebojem.
W marcu pojawi się drugi album Dillon, pod tajemniczym tytułem „The Unknown„. Nowe piosenki będą znów emanować melancholią i skłaniać do kontemplacji. Artystka przyznała, że teksty są o wiele bardziej abstrakcyjne, otwarte i osobiste zarazem.
Dobra wiadomość dla polskich fanów Dillon: trasa promująca album „The Unknown” nie ominie naszego kraju – artystka wystąpi 13 maja w Katowicach, 14 maja w Warszawie i 15 maja w Poznaniu.
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →