David Penn wkrótce wystąpi w Katowicach

Fot. Scenestr
Eventpromo
David Penn

David Penn to hiszpański producent, DJ i remikser specjalizujący w muzyce house. Wielokrotnie zdobywał wysokie miejsca na muzycznych listach notowań (m.in. na BeatStats, Traxsource). Już w tę sobotę wystąpi w klubie Scena54 w Katowicach. Poza nim zagrają również Po1ny oraz Mabu.

Klimatyczna Scena54

Scena54 to miejsce inspirowane legendarnym nowojorskim Klubem 54. Jej design inspirowany jest Art Deco. W takiej właśnie atmosferze w sobotę wystąpi tam hiszpański artysta, David Penn. Poza headlinerem, wystąpią także Po1ny, którego Instagram możecie obejrzeć tutaj. Drugi DJ, który zagra z Pennem to Mabu. To DJ i promotor z Warszawy. Rezydent klubu Luzztro, występujący regularnie w najlepszych klubach w całej Polsce — od Śląska po Mazury. Gra muzykę house w każdej formie — od disco po tech.

Mabu x Set w Luzztro

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artysta numer 1 na liście Traxsource

David Penn został wybrany jako artysta z pozycją numer jeden w zestawieniu Traxsource TOP 100 artystów roku 2017. Na pewno jest ikoną hiszpańskiej sceny muzyki elektronicznej. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży muzycznej i około 200 produkcji i hitów na koncie.

David Penn

Jestem w branży od wielu lat i czasami trudno jest sprawić, że muzyka będzie doceniona. Robię ją sam, więc inspiracja nie zawsze jest, a to uznanie daje mi większą pewność siebie w tym, co robię.

– mówi artysta

David Penn feat. Ramona Renea — Stand Up

Współpraca z Defected Records

David Penn, wydał w Defected Records świetny, gospelowy Stand up. Piękny, natchniony wokal Ramony Renei idealnie zgrał się z pianinem. Penn wydał też remix klasycznego kawałka Pete’a Hellera Big Love, który podbił DJ-skie listy przebojów oraz parkiety na całym świecie. Te energiczne utwory uosabiają wyjątkowy styl i zaraźliwą energię, które zawarte są we współczesnych setach DJ-skich Davida Penna.

Pete Heller — Big Love (David Penn Remix)

Urzeka on publiczność grą na klawiszach na żywo, nieograniczonym entuzjazmem i charakterystycznym uśmiechem. Ma moc podrywania wszystkich rąk w górę, co stanowi też radosne przypomnienie niezwykłej mocy DJ- owania, jako sztuki performance. Oprócz poprzednich, dużych, klubowych hitów, takich jak Hipcats, Nobody i jego remiksu klasycznego Babarabatiri, Todda Terry’ego, te wyróżniające się utwory ugruntowały pozycję Davida jako jednego z najbardziej ekscytujących artystów muzyki house.

Cóż, kiedy zaczynałem w branży muzycznej, tłoczyliśmy winyle i wysyłaliśmy je do dystrybutorów. Ale teraz musisz mieć wiedzę o mediach społecznościowych, fotografii, nowym oprogramowaniu… To dużo dodatkowej pracy w dzisiejszych czasach i mniejsze zyski. Ale to jest to, co lubię robić i będę to robił do końca mojego życia (chyba). Ponadto nowa technologia bardzo pomaga w tworzeniu muzyki, ale trudniej jest się wyróżnić

– powiedział artysta.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →