Cinthie wraca do DJ-Kicks. Sprawdzamy tracklistę kompilacji i jej nowy numer

Marie Stagatt
News
Cinthie DJ-Kicks

Osobą odpowiedzialną za pierwszy w tym roku mix dla legendarnego cyklu DJ-Kicks będzie Cinthie. Artystka ponownie nagrała mix dla popularnego cyklu, w skład którego wchodzi jej najnowsza produkcja „Organ". Sprawdź szczegóły dotyczące kompilacji.

Cinthie – artystka kompletna

Cinthie to stacjonująca w Berlinie, jedna z ciekawszych selektorskich postaci na scenie. Rzadko się zdarza, aby do renomowanej serii mixów DJ-Kicks zaprosić kogoś po raz kolejny. Debiutancki album Cinthie wydany w 2020 roku w Aus Music był jedną z głośniejszych rzeczy w świecie house, w którym od wielu lat odgrywa kluczową rolę. W tygodniu zajęta jest prowadzeniem sklepu muzycznego i zarządzaniem labelami jak 803 Crystal Grooves. Weekendy to czas wypełniony po brzegi bookingami z najlepszych klubów świata.

Dj Kicks to kamień milowy w karierze każdego artysty. Przygotowując się do najnowszej kompilacji, starałam się wygrzebać kilka starszych perełek, nie zapominając przy okazji o tym co odkryłam w ostatnim czasie. Producenci, którzy znaleźli się na mixie to w większości moi dobrzy przyjaciele, którzy naprawdę ciężko pracują na efekty swojej pracy. Mam nadzieję, że słuchacze będą się cieszyć ich muzyką tak bardzo jak ja. Zabranie ich w podroż po muzyce house było moim głównym celem. Pokazanie im wszystkich stron tego gatunku.

Cinthie
Cinthie /fot. Marie Stagatt

Czytaj również: Disclosure dla DJ-Kicks

DJ-Kicks – ponadczasowe kompilacje

Serie mixów dla DJ-Kicks nazywa się najważniejszym selektorskim wyzwaniem dla artystów tworzących muzykę elektroniczną. Kompilacje te bywają w wielu przypadkach ponadczasowe – starannie przygotowywane przez uznanych artystów, najczęściej nic nie tracą wraz z upływem czasu. Deep house, Detroit, Disco, Chicago. Wolno, szybko, dziwacznie. Bonusowo na kompilacji usłyszymy najnowszą produkcję Cinthie – „Organ”. Warto przyjrzeć się trackliscie i nie zapomnieć o odsłuchu tego wyjątkowego mixu. Premiera 1 kwietnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cinthie dla DJ-Kicks – tracklista

01. Terrence ParkerI Love The Way You Hold Me (TP’s Bangin’ House Re-Edit)
02. Niles CooperOldtown Dub
03. Shinichiro YokotaTime Lapse
04. Sandile Jammin and Slammin
05. Cinthie Organ (DJ-Kicks)
06. HDSN I House You But Love
07. Amir AlexanderBlessed Are The Meek
08. UC BeatzCrash Nerd
09. Lis SarrocaMaravella
10. Ruff StuffTrim On (Dirty V)
11. Camion BazarYLB
12. Anil ArasFlat Pack
13. Adryiano Non Stop
14. Paul JohnsonY All Stole Them Dances
15. Ben HaukeAin’t Bad
16. Logic 1000I Won’t Forget
17. Boo WilliamsEmergency Tech
18. St. DavidI See U’ Movin
19. BMW Jump Around
20. Gloved HandsGiven Up
21. Amy DabbsFlexin
22. Felipe Gordon feat. Bob The EgoistPlease Don’t Go
23. Anna WallThe Storm EndsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →