Cinthie wydaje debiutancki album

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów house'u. Cinthie, po przeszło dwóch dekadach muzycznej aktywności, wydaje debiutancki album. Płyta ukaże się 15 czerwca i, jak zapowiada sama artystka, ma stanowić jeden z ważniejszych momentów w jej karierze.

Cinthie – najbardziej zapracowana producentka w Berlinie

Czy da się połączyć macierzyństwo z prowadzeniem pięciu wydawnictw muzycznych, sklepu z winylami i regularnymi występami w najważniejszych klubach na świecie? Otóż da się i Cinthie jest tego najlepszym przykładem. Prężnie działająca od przeszło dwudziestu lat na scenie muzycznej, niemiecka DJ-ka i producentka jest prawdziwym tytanem pracy.

Cinthie – BBC Radio 1 Essential Mix

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Początki jej kariery muzycznej sięgają lat 90. ubiegłego wieku, kiedy rozpoczynała pracę w Humpty Records. Po serii releasów na początku lat 2000., Cinthie w 2012 roku założyła kolektyw Beste Modus. Dziś jest właścicielką kilku wytwórni, w tym chociażby 803 Crystal Grooves. Jej najnowsze kawałki premierowo prezentuje Pete Tong na antenie BBC Radio 1. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej niezwykle inspirującej postaci polecam uwadze nasz wywiad, który znajdziecie tutaj.

Cinthie – debiutancki album – Skylines – City Lights

Pomimo dekad w przemyśle muzycznym, setek zagranych imprez i niezliczonych godzin poświęconych na produkcję utworów, Cinthie nie nagrała jeszcze żadnego długogrającego albumu. Sytuacja ma ulec zmianie już 15 czerwca, bowiem na ten dzień zaplanowano premierę pierwszego LP w karierze artystki.

Płyta zatytułowana jest Skylines – City Lights i ukaże się nakładem AUS Music, wytwórni, w której wydają takie gwiazdy światowej elektroniki jak Bicep, Dusky,George Fitzgerald czy Catz’n Dogz. Na krążku znajdziemy 12 kompozycji inspirowanych m.in. Chicago house, nu-disco czy UK garage. Cinthie od lat przyzwyczaiła słuchaczy do dostarczania muzyki najwyższej próby, więc i w tym przypadku nie może być inaczej!

Tracklista

01. Skylines
02. Houze Muzik
03. Concentrate
04. 2k Garage
05. Horizon
06. Calling feat. Gill
07. Flashback
08. Citylights
09. Morning In Melbourne
10. Bassline feat. Gill
11. No One Can Take You From Me
12. 803 The Meme Queen

Cinthie – Bassline

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →